24/7 İletişim +905437872917
Ankara Kuğulu Park Restaurant & Cafe

Ankara Kuğulu Park Restaurant & Cafe

Ankara Kuğulu Park Restaurant & Cafe Nerede ?

2009 yılında Kavaklıdere Kuğulupark içinde kurulan Kuğulupark Restaurant ve Cafe birbirinden lezzetli menüleri ve deneyimli personeli ile kaliteyi ve lezzeti bir arada sunuyor. Anadolu’ya özgün bin yıllık köklü lezzet kültürünün en güzel örneklerini barındıran Şanlıurfa mutfağı sizler için hazırlanmakta.

Ankara Kuğulu Park Restaurant & Cafe Yemek Menüsü

Bir çok ana yemek, Izgaralar, Tostlar, Kebaplar, Dürümler, Burger & Sandviçler, Börekler, Makarnalar, Pizzalar, Yöresel Spesiyaller, Salatalar, dondurmalar, Tatlılar ve İçecekler.

Ankara Kuğulu Park Restaurant & Cafe Kahvaltı Menüsü

Serpme Kahvaltı: Peynir Tabağı (Kaşar, Tulum, Örgü, Beyaz, Hellim),Vişne, Çilek Reçeli, Süzme Bal Tereyağı, Çikolata, Salam, Sosis, Haşlama Yumurta, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Domates , Salatalık… Peynir Tabağı: Hellim, Beyaz, Örgü, Kaşar, Tulum Peyniri, Yeşillik İle Servis… Spesiyal Tost: Rus Salatası, Kaşar, Sucuk ,Salam ,Domates , Iceberg Servis: Patates ve Yeşillik İle. Sahanda Sucuklu Yumurta: Tereyağ, Sucuk, Yumurta. Sahanda Sade Yumurta: Tereyağ, Yumurta. Sade Omlet: Ayçiçek Yağı, Yumurta, Süt, Tuz Servis: Patates, Yeşillik, Domates ve Salatalık İle.

Mantarlı Omlet: Ayçiçek Yağı, Yumurta, Süt, Tuz, Mantar Servis: Patates, Yeşillik, Domates ve Salatalık İle. Salamlı Omlet: Ayçiçek Yağı, Yumurta, Süt, Tuz, Salam Servis: Patates, Yeşillik, Domates ve Salatalık İle. Karışık Omlet: Ayçiçek Yağı, Yumurta, Süt, Tuz, Salam, Sucuk, Kaşar Servis: Patates, Yeşillik, Domates ve Salatalık İle. Sucuklu Omlet: Ayçiçek Yağı,Yumurta ,Süt,Sucuk Servis: Patates,Yeşillik,Domates ve Salatalık İle.

Ankara Kuğulu Park Restaurant & Cafe Kahvaltı Fiyatları

Serpme Kahvaltı Fiyatı: 15 – 20 TL Arasında.

Restaurant Yemek Fiyatları: 15 – 40 TL. Arasında.

Ankara Kuğulu Park Restaurant & Cafe’ye Nasıl Gidilir ?

Adres: Atatürk Bulvarı 241/A Kuğulupark İçi Kavaklıdere / ANKARA Telefon: 0312 468 78 50 – 51 – 52

Nasıl Gidilir: Kızılay Şehir merkezinde metrodan çıkınca kavaklıdere-Tunalı Hilmi’ye gitmek için Çankaya tarafına doğru otobüse (Çankaya,Göltepe,Kuğulu, Kırkkonaklar) otobüslerini kullanabilirsiniz. Ortalama Kızılaydan 5-10 dakika sürer. Taksiye de binebilirsiniz. Kuğulu park’ta inebilirsin. Tunalı Hilmi’nin bir ucu orasıdır.

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *