24/7 İletişim +905437872917
Antalya Düden Şelalesi

Antalya Düden Şelalesi

Antalya Düden Şelalesi Nerede ? 

Hadi gelin biraz İstanbul’dan uzaklaşıp Türkiye’de ne güzellikler var onlara bakalım. Burayı tanıtmak bile ayrı bir keyif ve şunu dile getirmek isterim ki böyle bir yerin Türkiye sınırları içerisinde olması beni çok heyecanlandırıyor. Düden şelalesi dünyanın dört bir yerinden merak edip ziyaretine gelen turistler ile dolup taşmaktadır. Şelalenin girişinde develere binip güzel bir anı fotoğrafı çekebilirsiniz.

Restaurantlar ve eğlence merkezleri oldukça yaygın ve içerisinde Gençlik Parkı, minik bir hayvanat bahçesi de bulunmaktadır. Düden şelalesinin suyu yaklaşık 15 km uzaklıkta bulunan Lara plajında 50 metre yükseklikten büyük bir gürültü ile denize dökülmektedir.

Antalya Düden Şelalesi’ne Nasıl Gidilir ?

İstanbul -> Antalya Arası ortalama 9:30 saattir. Antalya -> Varsak Belediye arası da 1,5 saat sürmektedir. Antalya şehir merkezinden Varsak otobüslerine veya minibüslerine binilerek ulaşılabilir. Antalya’ya yaklaşık 7 km Varsak Belediyesi’ne 1 Km mesafededir.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *