24/7 İletişim +905437872917
Antalya Flora Garden Beach Club

Antalya Flora Garden Beach Club

Antalya Flora Garden Beach Club Nerede ?

Flora Garden Beach Club, 85000 m2 alan üzerine kurulmuş olup, 350 yatak kapasitesi ve 850 metre uzunluğundaki sahiliyle siz değerli konuklarını şehrin gürültüsünden uzaklaştırarak, keyifli ve huzurlu bir tatil yapmanıza olanak sağlayacak nitelikte dizayn edilmiş. Deniz, güneş ve doğayla iç içe bir tatil imkanı sunan club, sizleri iş hayatının oluşturduğu stresten arındıracak. Tesisin misafirlerine özel sunduğu aktivitelerle eğlenirken, aynı zamanda sessiz bir şekilde konaklama imkanı da sunuyor.

Geniş menü seçenekleriyle her türlü damak zevkine hitap eden Flora Garden Beach Club, kişiye özel konsept sunmaktadır. Otelde bulunulan süre içerisinde her şey dahil anlayışı geçerli olduğundan konukların, özel seçim menüler haricindeki, menülerden faydalanmaları beklenir. En iyi ustaların hazırladığı yemekler, profesyonel ekip üyeleriyle siz değerli konuklarını beklemetediler.

Restaurant & Barlar

TÜM YERLİ ALKOLLÜ İÇECEKLER 10:00 – 00:00 ÜCRETSİZ

TÜM YERLİ ALKOLSÜZ İÇECEKLER 07:00 – 00:00 ÜCRETSİZ

EXCLUSIVE YABANCI İÇECEKLER 24 SAAT ÜCRETE TABİDİR

TÜM İÇECEKLER 00:00’DAN SONRA ÜCRETE TABİDİR

Odalar

Dört farklı oda çeşidi, üç farklı suite, ve bir villa dizaynıyla Flora Garden misafilerini beklemektedir.

Antalya Flora Garden Beach Club’e Nasıl Gidilir ?

15 km Manavgat şehir merkezine, 85 km Antalya havalimanına, 22 km Side’ ye, 45 km Alanya’ya uzaklıktadır. Şehir merkezlerine otelin önünden geçen dolmuşlarla veya taksilerle kolaylıkla ulaşım sağlanabilir.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *