24/7 İletişim +905437872917
Antalya-Kalkan Havaalanı Transfer

Antalya-Kalkan Havaalanı Transfer

Aktivite Özellikleri
  • Uçuş takip edecektir sürücünüzü bilerek rahatlayın ve Dalaman Havalimanı’na gecikmeler ve erken gelenler için izin
  • Likya Bölgesi alanının büyük sahne aracılığıyla özel bir yolculuk gizlilik ve konforun tadını çıkarın
  • Temiz ve konforlu arabalar, kibar ve yardımsever sürücüler
Genel Bakış
Kalkan da ideal bir konumda bulunan otel, villa, daire Antalya Havalimanı (ATM) bir özel transferi ile Türkiye‘de geldikçe rahatlayın. Pick-up hizmeti de Old Town, Belek, Kundu kruvaziyer limanları edinilebilir. Geçişler avalaible günlük zaman
Detaylar
Biz başında yolculuk ve tarihi yerleri, güzel sahne ve kırsal, bir ülkenin ilk ve son izlenimler yaşayacaksınız senin transferi sırasında gibi tatil, ziyaret geri kalanı kadar önemli olduğunu son inanıyoruz. Biz araçlar geniş bir yelpazede senin parti, kişisel ihtiyaçları ve bütçe büyüklüğüne hitap etmek gerekir. Tüm araçlar en az 1 yıl eski ve bizim sürücüler deneyimli profesyoneller, böylece tatil dinlenmek ve Türkiye‘nin ilk ve son tadını verebilir baştan sona size yetenekli ellerde bilerek vardır.

İnsanlar her zaman kelimeleri Özel Transferi diyor ve insanların “pahalı” düşünüyorum! Eğer ödedim para için iyi bir değer daha iyi hizmet getter olabilir Yukleme o olduğu gibi tekrar düşünün lütfen.

Dahil Olanlar
  • otelinize Kalkan Türkiye veya kruvaziyer limanının, Dalaman Havalimanı’na 1-yönlü transfer
  • Otopark
  • tünel ücretleri

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *