24/7 İletişim +905437872917
Antalya Sarısu Kadınlar Plajı

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Nerede ? 

Sadece kadınların gidebileceği ve sadece kadınların denize girebileceği bir sosyal tesis burası. Bu Tesisin Asıl adı Sarısu kadınlar plajı ama Antalya Kadınlar Plajı olarakta geçmektedir. Sarısu sosyal tesisin açılışını Ak Partili Belediye Başkanı Menderes Türel yapmıştır. Bu yazımız da elimizden geldiğince antalya sarısu plajı hakkında kafanıza takılan soru işaretlerine cevap bulmaya çalışacağız. Merak ettiğiniz soruları bu başlık altında elimizden geldiğince açıklık getirmeye çalıştık.

Hizmet Kapasitesi Nedir?

300 şezlong, 150 şemsiye, 150 sehpa, duş, tuvalet ve soyunma kabinleriyle kadın ziyaretçilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmışlar. Aynı zamanda bir sosyal tesis ve yaşam alanı olarak düzenlenen Sarısu Kadınlar Plajı bünyesinde; kebab evi, balık evi, kır bahçesi, sahil büfe, market, 6 dükkandan oluşan Sarısu çarşısı, çocuk oyun parkı, spor parkı ve mescit bulunmakta.

Engelliler İçin Hizmet Verilecek

Engellilerin de unutulmadığı bu tesiste engellilere plaj ve özel tuvalet yapıldı. Peyzaj düzenlemesi ile çiçek bahçesine dönüştürülen Antalya Kadınlar Plajı, kentin yeni sosyal yaşam merkezi haline getirildi.

Çalışanlar Kadın mı?

Tesiste ki, cankurtaran, güvenlik görevlileri, mali işlerden sorumlu tüm çalışanlar da dahil hepsi kadınlardan oluşmaktadır.

Plaj Güvenli Mi ? / Gözlerden Ne Kadar Uzak ?

Antalya’da yapımı tamamlanan Kadınlar Plajı, yüksekten ve sahilden görülemeyecek şekilde Çam Ağaçlarıyla tamamen kapatıldı. Ayrıca denizden de görüntü alınmaması için belirli bir mesaafeden sonra plaja yaklaşılması yasak olduğu edinilen bilgiler arasında.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Çalışma Saatleri ?

Gündüz 08.00 ile 19.00 saatleri arası kadınlara özel hizmet vermektedir.

Tesis ayrıca 19.00- 24.00 saatleri arasında ise karma olarak ailelerin buluşma noktası.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Giriş Ücreti ?

Plaj hizmetlerinin şimdilik ücretsiz olduğu açıklandı. Ücret alımı başladığında bu yazımız düzeltilecektir.

Antalya Sarısu Kadınlar Plajı’na Nasıl Gidilir ?

Nasıl Gidilir?: Antalya, Konyaaltı ilçesindeki Sarısu’da toplu ulaşım araçlarının son durağında olması nedeniyle Kadınlar Plajı’na ulaşım gayet kolay.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *