24/7 İletişim +905437872917

Antalya’da şok eden darp iddiası!..

Antalya’da kavga ettiği eşi ve oğlu tarafından benzin dökülerek yakıldığını ileri süren Ramazan Yavuzsan, yoğun bakımdaki 22 günün sonunda verdiği ifadesinde şok etti.

Sabah’ın haberine göre Antalya’da kavga ettiği eşi ve oğlu tarafından benzin dökülerek yakıldığını ileri süren Ramazan Yavuzsan, yoğun bakımdaki 22 günün sonunda verdiği ifadesinde, “Oğlum sopayla vurdu, karım benzin döküp yaktı” dedi.

14 yıl önce eşi 37 yaşındaki Dilek Yavuzsan’ın dedesi ve ninesini öldürüp, babasını yaralamaktan girdiği cezaevinden geçen yıl mart ayında çıkan 42 yaşındaki Ramazan Yavuzsan eşi ve oğluyla Antalya’nın Kepez ilçesinde yaşamaya başladı.

Bir süre sonra çiftin arası bozuldu. Aralık ayı sonunda polise yansıyan bir kavga sonucunda Ramazan Yavuzsan’a 30 gün evden uzaklaştırma cezası verildi. Yavuzsan olaydan 22 gün sonra verdiği ifadesinde eve döndükten sonra oğlunun kendisini sopayla vurarak darp ettiğini, eşinin de benzin dökerek yaktığını öne sürdü.

Dilek Yavuzsan ise polisteki ifadesinde, “Eşim eve geldiğinde elinde benzin bidonu vardı. Barışma teklifinde bulundu. Ben reddedince yanında getirdiği benzini üzerine döküp çakmağı ateşledi. Alev alınca biz de kurtarmaya çalışırken yaralandık” dedi.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *