24/7 İletişim +905437872917

Antalya’nın en güzel kamp alanları

Kendi plajı var
Kaş Kam ping

Türkiye’nin en güzel manzaralı kamplarının başında geliyor. Öyle bir manzara ki; bir tarafında Kaş, diğerinde Yunanistan’ın Meis Adası. Zeytin ağaçlarının altında kurulu kamp alanı hemen deniz kenarında ve kendi plajı var. Karavanlar ve çadırlar için çok güzel bir düzen kurmuşlar ve tüm kamp alanı tertemiz. Çadır ve karavan dışında ahşap bungalovlarda ve tiny house’da konaklama seçenekleri mevcut. Alanda plaj, restoran, duş, tuvalet, mutfak, çamaşır makineleri ve internet olanağı var.

Hayvan dostu
Sundance Caravan & Camping, Kemer

Kekova’nın nefes kesen manzarasına en hâkim kamp alanı. Kekova Limanı’na inmeden, tepede harika bir manzaraya karşı, doğayla iç içe konumlanmış. Alanda çadırınızla ya da karavanınızda konaklayabilirsiniz. Ayrıca misafir çadırları da mevcut. Kampın en şirin konaklama seçeneğiyse yüz yıllık bir Karadeniz ambarına yapılan çift kişilik oda. Kamp alanında internet, duş, tuvalet, mutfak, restoran, mangal alanı ve geceleri yıldızları izleyebileceğiniz harika bir teras var.

Manzaraya karşı
Kekova Cam pIng

Kamp alanı denize sadece birkaç adım mesafede, portakal bahçelerinin arasında kuş sesleriyle uyanacağınız bir yer. Çadır ve karavanla beraber ahşap bungalovlarda konaklama seçeneği var. Bu sezon için yeni ekledikleri ahşap evleri de çok seveceksiniz. Kamp; mutfak, çamaşır makineleri, langırt, masa tenisi, dart, bilardo ve masa oyunları imkânına sahip. Çevresindeki dağları izleyerek yüzmek müthiş bir tat veriyor.

Denize birkaç adım
Çıralı 222 CAMpIng

Cırcırböceklerinin sesleri eşliğinde gözünüzü yeşile açacağınız harika bir kamp yeri. Her köşesi zevkle detaylandırılmış. İster kendi çadırınızda isterseniz de tesisin sunduğu şavak çadır, kare çadır ve bungalovlarda konaklayabilirsiniz. Tatiliniz boyunca her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz olanaklarıyla beraber misafirlerine yoga, yazlık sinema gibi çeşitli etkinlikler de sunuyor. Kamp alanı denize yürüme mesafesinde.

Zevkli detaylar
Yalın Ayak, Olim pos

Cırcırböceklerinin sesleri eşliğinde gözünüzü yeşile açacağınız harika bir kamp yeri. Her köşesi zevkle detaylandırılmış. İster kendi çadırınızda isterseniz de tesisin sunduğu şavak çadır, kare çadır ve bungalovlarda konaklayabilirsiniz. Tatiliniz boyunca her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz olanaklarıyla beraber misafirlerine yoga, yazlık sinema gibi çeşitli etkinlikler de sunuyor. Kamp alanı denize yürüme mesafesinde.

Güzelliklerle çevrili
Korsan Koyu Sülo Palas, Kumluca

Kızıl çamların arasına adeta kendini gizlemiş Korsan Koyu, Antalya sahil şeridi boyunca kamp yapabileceğiniz en bakir noktalardan biri. Bir tarafı Adrasan, bir tarafı Olimpos, biraz yukarısında da Gelidonya Feneri’yle çevrili. Kamp alanında restoran, internet, tuvalet, duş, mevcut. İster kendi çadırınızı kurun ister ahşap bungalovlarda kalın. Kampın hem kahvaltı hem de öğle ve akşam yemekleri sunan bir restoranı var.

Yüksek konfor
Adrasan Gündüz CampIng

Adrasan Gündüz CampIng Sadece birkaç adım atarak kendinizi Adrasan’ın berrak sularında bulabileceğiniz kamping, bölgenin en güzel ve en konforlu kamp alanlarından. Hem çadır hem de karavan olanağı sunuyor. Ayrıca kamp alanı içinde ahşap bungalovlarda konaklama imkânı var. Mutfak, duş, tuvalet, internet ve kafeteryasıyla kamp tatili için gerekli her şeyi bulabilirsiniz.

Bisikletle keşif
Andriake Kekova CampIng, Demre

Demre’nin meşhur sahili Çayağzı Plajı’ndaki kamp alanında çadır ve karavan yerleri var. Duş, tuvalet, çamaşır, elektrik, internet ve barbekü alanı gibi konaklamanız boyunca tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetleri mevcut. Restoranında hem kahvaltı yapabilir hem de yöresel yemekler yiyebilirsiniz. Tesisten bisiklet kiralayarak çevreyi de keşfedebilirsiniz.

Altın sarısı kumsal 
İncekum Orman Kampı, Alanya

156 dönüme yayılan çok geniş bir alanda hizmet veriyor. Çam ağaçlarının gölgelediği yemyeşil bir doğadan saniyeler içinde altın sarısı kumsala geçiyorsunuz. Kamp alanının kendine özel plajı var. Hem çadır hem de karavan kampı yapılabiliyor. Ayrıca çadır kiralayabilirsiniz. Restoran, market, duş, tuvalet, internet gibi tüm temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklara sahip.

Hem çadır hem karavan
Medusa CampIng, Patara

Patara’nın en meşhur kamp alanlarından. 1989’dan beri hizmet veren barı çok meşhur. Barın 1.000 metrekarelik arka bahçesi kamp alanı. Hem çadır hem de karavanınızla konaklayabilirsiniz. Kamp alanında, mutfak, duş, tuvalet, internet gibi temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz tüm hizmetler mevcut. Kamp, Patara Plajı’na yürüme mesafesinde.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *