24/7 İletişim +905437872917
ayaş kaplıcaları

Ayaş Kaplıcaları Tanıtımı

Türkiye’nin termal turizm açısından önemli noktaları arasındadır Ayaş Kaplıcaları. Ankara’da bulunan Ayaş içme suları; romatizma, karaciğer, mide, bağırsak, safra kesesi, böbrek hastalıklarına şifa olduğu bilinmektedir.

Ayaş Kaplıcaları Tanıtımı

Bu rahatsızlıklardan herhangi biri sizde ise Ayaş Kaplıcaları’na gidebilir; şifalı günlerinize huzur ve keyifte dahil edebilirsiniz. Ayaş termal otel fiyatlarını araştırıp rezervasyon yaptırarak tatilinize ilk adımı atabilirsiniz. Ayaş kaplıca sularında sodyum, kalsiyum, klorür ve karbondioksit bulunmaktadır. Genellikle tedavi için gelen turistlere ev sahipliği yapan Ayaş Kaplıcaları, köklü bir tarihe sahip olup; Romalılar, Selçuklular ve Osmanlılar tarafından işletildiği bilinmektedir. Ankara Ayaş Kaplıcaları’nda huzurlu, sağlıklı ve eğlenceli günler geçirecek; tatilinizin sonunda evinize keyifle döneceksiniz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *