24/7 İletişim +905437872917
Aydın Havaalanı Transferi

Aydın Havaalanı Transferi

Aktivite Özellikleri
  • Dakik ve Güvenli
  • Ekonomik
  • Uygun
Genel Bakış
Aydın Adnan Menderes Uluslararası Havaalanı‘na A Private One Way Havaalanı Transferi 3 koltuk sedan. Yıl gerçekten küresel, dakik ve güvenli, ekonomik, rahat yuvarlak, 24 saat, her gün, ve tüm transferler% 100 karbon ofset vardır.
Detaylar
Transfer Tipi: Özel

Gönderen: Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı

Kime: Aydın

Her zaman sürücü ile kontrol ve kalkış transferi için pikap zaman teyit edin.

Aktarım uzunluğu: 60 dk

Durumu: Yıl boyunca, 24 saat

Yeşil Yol Transferler Diğer transfer sağlayıcılarından farkın iki kritik noktaları ile havaalanı ve şehirlerarası kara taşımacılığı küresel sağlayıcısıdır: gerçekten küresel ve tüm transferler% 100 karbon ofset vardır.

Yeşil Yol Transferler eşsiz küresel ağ sadece kurulmuş için davet etti, yeşil bir gelecek için bir gösterdi taahhüdü ile hizmet fikirli kara ulaşım operatörleri, ya düşük emisyonlu araçların öncü kullanımı ya da sürdürülebilir uygulamaları ve temiz teknolojinin benimsenmesi doğru onların hareket yoluyla. Yeşil Yol Transferler daha Atmosfair ve Mavi Ventures Karbon Ofset gibi saygın kuruluşlar aracılığıyla% 100 karbon uzaklıklar herhangi halen kaçınılmaz emisyonları nötralize eder.

Dahil Olanlar
  • Tek yönlü özel transfer
  • havaalanına varışta işareti Kişiselleştirilmiş
Dahil Olmayanlar
  • Bağışlar
  • Ekstra bagaj

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *