24/7 İletişim +905437872917

Bike tarafından Budapest City Turu

küçük bir grup ile rahatlatıcı bir gün Touring Tuna her iki tarafını harcamak ve Budapeşte’nin en görkemli bazı sitelerin ile tanışın. Gün boyunca geçmişi keşfetmek ve Macar başkentinin doğal güzelliğine hayran olur.

Bike tarafından Budapest City Turu

Öne çıkanlar
  • bisikletle güzel Macar başkenti keşfetmek
  • Kentin dört bir yanından Budapeşte’nin en ilginç siteler keşfedin
  • tarihi binaların etrafında seyir kentin geçmişi hakkında öğrenme sırasında
  • Andrassy Avenue, UNESCO Dünya Mirası dolaşabilir
Tam açıklama
Şehrin güzel siteleri görmek ve bisikletle daha Budapeşte tarihini öğrenmek için iyi bir yol yoktur. küçük bir grup ile rahatlatıcı bir gün Touring Tuna her iki tarafını geçirin ve şehir neler sunabileceği en iyi tanıyın.

kenti keşfetmek için dışarı çıkmadan önce kısa bir tanıtım için, parlamento binasına çok yakın, Cityrama ofiste buluşalım.

Şehrin etrafında seyrediyor iken parlamento binasının, Kale İlçesi, Matthias Kilisesi, Balıkçılar Burcu, Buda Kalesi Labyrinth dahil başkentin en tarihi mekanlarına bazı ziyaret edecek. Alexander Palace ve Kraliyet Sarayı doğru devam edin.

Pest, Gresham Palace, Macar Bilimler Akademisi, Aziz Stephan Bazilikası ve Özgürlük Meydanı bisiklet kez. Bu cadde boyunca 2002 Önemli noktalar Opera Binası ve Macaristan, faşizm ve komünizm iki ana baskıcı rejimleri anısına Terör Evi bulunur beri Heroe Meydanı rotada size Andrassy Avenue, UNESCO Dünya Mirası geçecek. Tur şehir parkının bizim son durağında sonra şehir biter.

Neler dahil?
  • Kask
  • Can yeleği
  • İkram
Kimler için uygun değil
  • 12 yaşın altındaki çocuklar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *