24/7 İletişim +905437872917
bodrum karaada

Bodrum Karaada Tanıtımı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde varlığını sürdürmeye devam eden Karaada, bu bölgede tatil yapanların merakla gittiği yerlerin başında gelir. Özellikle yabancı turistlerin muhakkak uğradığı Karaada’ya günübirlik gezi tekneleriyle ulaşım mümkündür.

Bodrum Karaada Tanıtımı

Adı karadır fakat buradaki gezinizde çam ağaçlarıyla kaplı bir yeşillikle karşılaşmak görenleri şaşırtacak. O an içinizden çok tanım geçecek burayı anlatmak için.

Bir özelliği daha var Karaada’nın. Mağarasında bulunan çamur ve sıcak su çekiyor buraya tüm gelenleri. Cilt hastalıklarına iyi geldiği söylenen çamurları her gelen bular kendine. Hatta zenci olarak hatıra fotoğrafı çekenler de oldukça fazla. Hem şifalı çamurdan yararlanmak hem de eğlenceli vakitler geçirmek bu küçük ama bir o kadar da şirin adanın en çekici tarafı.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *