24/7 İletişim +905437872917
Bolu Kubbealtı Restaurant

Bolu Kubbealtı Restaurant

Bolu Kubbealtı Restaurant Nerede ?

Kubbealtı Restaurant Bolu ‘da Yıllardan beri hizmet veren ve çizgisini hiç bozmayan Bolu’nun eşsiz mekanlarından bir tanesi. Bolu merkezine gelip de buraya uğramayan yoktur herhalde. Buraya ilk geldiğimde 16-17 yaşlarındaydım o zamandan bu zamana bir 10 yıl geçmiştir sanırım ama hala aynı kalite de ve güzellikte hizmet veriyorlar gerçekten şaşırtıcı. Kubbe Altı dendiğinde herkesin parmakla gösterdiği bir yer. Köşe koltukları ve açık kapalı bahçesiyle, yaz, kış hizmet vermektedir. En meşhur lezzetlerinden bir tanesi de tabi ki eşsiz gözlemeleri, patatesli, yoğurtlu, patlıcanlı ve isteğinize göre bir çok çeşidi mevcut.

Bu gözlemeler orada bulunan teyzeler tarafından sizlerin önünde açılarak yapılmaktadır. Hayatım da bu kadar lezzetli bir gözleme başka hiç bir yerde yememişimdir. Gözleme yapılıyor deyip önüme iki yufka arası patates getiren restaurantlara duyrulur. Bu yüzden buranın benim için çok ayrı bir yeri vardır. Bir gün yolunuz Bolu’ya düşerse mutlaka uğramanız gereken bir yer.

Bolu Kubbealtı Restaurant’a Nasıl Gidilir ?

Adres: İzzet Baysal Cad. No: 108, Merkez / Bolu – Türkiye

Nasıl Gidilir?: izzet baysal caddesi üzerinde Bolu’nun Merkezinde bulunan belediye meydanındadır.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *