24/7 İletişim +905437872917

Brasov Ortaçağ Şehir: Bükreş 2 Gün Turu

Bu tur Romanya’nın en büyük ve en aziz şehirlerinden birini ziyaret etmek için mükemmel bir yoldur. dağlar (bir ortaçağ yerleşim için mükemmel bir yer) Brasov Avrupa’nın en iyi korunmuş şehirlerinden biridir çevrili olması.

Brasov Ortaçağ Şehir: Bükreş 2 Gün Turu

Öne çıkanlar
 • Vlad Bran Castle Voyvoda Dracula hikayesi arayın.
 • Rasnov Ortaçağ Kalesi ziyaret ve kale çevreleyen dağ manzarası ile muhteşem panoramik fotoğraf çekmek.
 • Peles Castle, Romanya ilk kraliyet çiftin ev olarak kullanılan Avrupa’nın en güzel ve modern kalelerinden birini ziyaret edin.
 • Brasov Tarihsel Merkezi keşfi ve ortaçağ sokakları dolaşmak.
 • Brasov Black Church, Doğu Avrupa’nın en büyük Gotik inşaat ziyaret edin.
Tam açıklama
Bu tur Romanya’nın en büyük ve en aziz şehirlerinden birini ziyaret etmek için mükemmel bir yoldur. dağlar (bir ortaçağ yerleşim için mükemmel bir yer) Brasov Avrupa’nın en iyi korunmuş şehirlerinden biridir çevrili olması. Brasov yakın Poiana Braşov harika dağ manzarası ve eski şehir Alman etkileri ile ortaçağ tarihinin bir karışımını sağlar. Peles Kalesi (yaz Kraliyet ikamet), Rasnov Kalesi ve Bran (Dracula “ler) Kalesi bu tur alarak ziyaret şansına sahip olacak diğer ilginç yerlerdir.

1.gün:

Ayrıca “Karpatlar incisi” olarak bilinen Bükreş Sinaia 08:00 de kalkış. Bu 800 metre yükseklikte Karpat dağlarında bulunan güzel bir dağ beldesidir. Burada bir yaz Kraliyet ikamet olmak, (eski ve yeni kilise ile) Sinaia Manastırı ve Romanya Carol I ilk Kral tarafından inşa edilen Peles Kalesi’ni ziyaret edecek. Kale etkileyici bir mimari tarzı vardır ve elektrik gücüne sahip Avrupa’da ilk kale olan (o zaman için) çok modern bir yapı olarak inşa. Sinaia Brasov baş, ilk 1235 yılında belgelenmiş eski bir ortaçağ kalesinin itibaren, Transilvanya (Siebenbuergen) tüm yedi Alman Ortaçağ İlden en önemli ticaret merkezi. Akşam yemeği ve konaklama tarafından takip Black Church ile Old Town (tarihi merkezi), ziyaret edin.

2. gün:

Kahvaltıdan sonra, biz ortaçağ kale Rasnov ziyaret gidecek. Bu kale Tatar diğer bazı istilasına karşı mücadele etmek 1243 yılında “Büyük Tartar Invasion” dan sonra köylüler tarafından inşa edilmiştir. İlk kale başka Tartar işgali hayatta Macaristan Carol Robert Anjou Kralı tarafından 1335 yılında belgelenmiştir. Ziyaret Bran (Drakula’nın Şatosu) öğle ve ziyaret tarafından takip edilecektir. Ortaçağ kale Bran “Dracula Efsanesi” Bram Stoker romanından ile ilişkilendirmek olan Transilvanya ve Eflak arasındaki sınırı savunmak için 14. yüzyılın sonunda askeri amaçlar için inşa edilmiştir. Günün sonunda, Bükreş dönmek.

Neler dahil?
 • otelden Toplama
 • otopark ücretleri ve yakıt • araba ile Taşıma / minibüs
 • İngilizce Rehber / sürücü (istek üzerine diğer diller) konuşan
 • 3 * otel veya misafirhane Brasov kahvaltı çift kişilik odada bir gece konaklama
Hariç olanlar
 • Giriş bedeli
 • Öğle yemeği ve akşam yemeği

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *