24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: 1 Saatlik Özel Tekne Turu

Özel bir teknede Budapeşte’nin görkemli manzaralarının keyfini çıkarın.

Budapeşte: 1 Saatlik Özel Tekne Turu

Öne çıkanlar
  • Budapeşte şehir merkezindeki 60 dakikalık özel tekne turunun keyfini çıkarın
  • Margaret ve Szabadság Köprüsü arasındaki şehir merkezini geçin
  • Sabahtan akşama kadar tercih ettiğiniz başlangıç ​​saatini seçin
Tam açıklama
Bu tur, Budapeşte şehir merkezinde Tuna Nehri üzerinde gerçek bir özel gezi düzenleyecek. Bu hizmeti veren tekneler M / S Danube Vagabond ve M / S Klara’dır. Her ikisi de yakın zamanda güzel bir durumda yenilenerek konaklamanız için güvenlik ve konfor sağlanmaktadır.

Doğal olarak tekneler, müzik ve bir araç çubuğu da dahil olmak üzere keyifli yelkenler için donatılmıştır. Tabii ki, barda aperitifler ve içecekler makul fiyatlarla satışa sunulacak. Bu hızlı bir tur değil, panoramik manzaranın keyfini çıkarmak için yavaş, güvenli ve rahat bir yolculuk. Bu programı sabah saatlerinden akşam akşamına kadar yaptırın. Rezervasyon esnasında, tercih ettiğiniz başlangıç ​​saatini bildireceksiniz ve buna uymak için çaba sarfedilecektir.

Bu 60 dakikalık özel gezi, aydınlatılmış köprülere (akşamları), Parlamento’ya, Buda Kalesine, yenilenen Varkert Bazar’a, Vigado Konser Salonu’na ve Margaret ile Szabadság Köprüsü arasında daha birçok güzel siteye hayran kalmanıza izin veren iç şehirden geçecek. Standart pick-up yerlerinin yanı sıra pick-up, Budapeşte Tuna limanları boyunca hemen hemen her yerden temin edilebilir (ek bir ücret karşılığında).

Neler dahil?
  • 1 ila 10 kişilik tekne ile 60 dakikalık yolculuk
  • Standart port kullanımı
Hariç olanlar
  • Uçakta bulunan içecekler
  • Diğer kamusal limanlarda toplama ve bırakma (ücret karşılığı)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *