24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: 2 Saatlik Gece Otobüs Turu

Geceleri Budapeşte’de bir otobüs turuna çıkın. Geziniz boyunca, Buda Kalesi, Kahramanlar Meydanı ve Vajdahunyad Kalesi çevresinde kısa bir yürüyüş turuna çıkacaksınız.

Budapeşte: 2 Saatlik Gece Otobüs Turu

Öne çıkanlar
  • Geceleri Budapeşte’nin güzel şehir manzarasına hayret edin
  • Budapeşte’nin en yüksek noktalarından birinin çarpıcı manzarasını izleyin
  • Akşamları 3 farklı noktada kısa yürüyüş turlarına çıkın
Tam açıklama
Gece Budapeşte’nin güzel manzaralarında size rehberlik edecek bir otobüs turuna katılın. Akadémia Limanı’ndan başlayarak, Deák Ferenc Meydanı’nda durmadan önce Buda Kalesi, Citadella, Kahramanlar Meydanı, Vajdahunyad Kalesi, Andrássy Bulvarı ve Opera Evi gibi ünlü yerleri geçeceksiniz. Bu tur, şehri en iyi perspektiften görmenin tadını çıkarırken gece büyülü atmosferine girmenizi sağlayacaktır.

Gellert Tepesi’nin üstündeki Citadella’ya ulaştığınızda, çarpıcı şehir manzarasını takdir edebilmeniz ve isterseniz birkaç fotoğraf çekebilmeniz için, bu deneyime dahil edilmiş üç kısa yürüyüşe sahip olacaksınız.

Bu muhteşem yeri daha yakından görebilmenizi sağlayan Buda Kalesi çevresinde yürüyüşe çıkmayı bırakacaksınız. Daha sonra ikonik heykel kompleksini göreceğiniz Andrássy Bulvarı’nın sonunda Kahramanlar Meydanı çevresinde yürüyeceksiniz. Son fakat en az değil, Şehir Parkı’ndaki pitoresk bir gölde bulunan Vajdahunyad Kalesi çevresinde yürüyeceksiniz.

Neler dahil?
  • Otobüs turu
  • İngilizce canlı rehberli tur
  • 3 kısa yürüyüş turu
Hariç olanlar
  • Otelden alma ve bırakma

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *