24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: 3 Saatlik Özel Bisiklet Turu

Budapeşte’yi yerliler gibi deneyimlemek isteyenler için iki tekerleğe binin ve Budapeşte’nin sunduğu en iyi bisiklet turlarından birine katılın. Bu 3 saatlik bisiklet deneyimi, bir gün içinde yürüyerek görebileceğinizden daha çok şehrin ana…

Budapeşte: 3 Saatlik Özel Bisiklet Turu

Öne çıkanlar
  • Budapeşte’de bir kömür gibi gezinin
  • UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Kahramanlar Meydanı gibi ünlü mekanları görün
  • Rehberinize en çok ilham veren yerler hakkındaki aydınlatıcı gerçekleri öğrenin
  • Bisikletle gezinin ve Budapeşte’nin daha az bilinen manzaralarını keşfedin!
Tam açıklama
Ailenize ve arkadaşlarınıza özel bir bisiklet turunda, Budapeşte’nin başlıca turistik yerlerini keşfedecek ve düzenli bir turistin nadiren göreceği manzaraları göreceksiniz. Turunuz, Budapeşte’nin merkezinde, rehberinizle buluşup bisikletlerinizi alacağınız Deák Ferenc tér metro istasyonunun hemen yanında başlayacak. Yolculuğunuza başlamadan önce, rehberiniz sizi Budapeşte’nin bisiklet kuralları ile tanıştırır.

Bu özel tur, bir gün içinde yürüyerek keşfedemeyeceğiniz Budapeşte’nin belli başlı turistik yerlerini kapsar. En güzel Macar mimarisinin bazılarını göreceğiniz ünlü Andrássy Bulvarı’na binerek başlayacaksınız, ardından caddenin sonunda, Kahramanlar Meydanı’na ve Şehir Parkı’na (Városliget) ulaşacaksınız. rahatlama. Rehberiniz sizi Macaristan’ın büyük Parlamento Binası’nı, Opera Binası’nı ve Terör Evi müzesini göreceğiniz şehir merkezine geri götürecek. Bundan sonra, rehberiniz sizi bu harika şehrin tarihi köprülerine ve binlerce yıllık tarihine hayran kalabileceğiniz Tuna nehrinde serinletici bir sürüşe çıkarır.

Şehir ve tarihi ile ilgili tüm sorularınızı cevaplayacak yerel ve deneyimli bir rehberden yararlanacaksınız. Küçük gruplar halinde, şehirdeki daha peronalize bir turdan yararlanırsınız ve kendi hızınızda bisiklete binebilirsiniz.

Neler dahil?
  • Rahat ve kişiselleştirilmiş rehberli tur
  • İngilizce konuşan tur rehberi
  • Bisiklet kiralama ve kask dahil olmak üzere bisiklet turu

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *