24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: 3 Saatlik Yılbaşı Tekne Gezisi

Yılbaşı gecenizi teknede şık bir şekilde kutlayın, en iyi arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte Parlamentonun önünde bir tost yapın.

Budapeşte: 3 Saatlik Yılbaşı Tekne Gezisi

Öne çıkanlar
  • Budapeşte’de bir teknede tarzında Yeni Yıl Arifesi kutlayın
  • Soğuk ve sıcak atıştırmalık büfenin tadını çıkarın
  • Sınırsız yerel ev şarabının, yerel bira veya alkolsüz içeceklerin tadını çıkarın
Tam açıklama
Yılbaşı gecesini Tuna’nın ortasındaki bir teknede, güzel Budapeşte’deki en güzel akşamlardan birinde geçirme fırsatını kullanın. Zarif bir Yılbaşı gecesi akşam yemeği, Macar halk müziği ve romantik tam bir elbise gecesi için can atıyorsanız, lütfen bu program için yer ayırmayın. Bu, herhangi bir formalite veya zorunlu olay olmadan basit, resmi olmayan bir Yılbaşı gecesi tekne gezisi olacaktır.

Seyir 9:30 PM’de başlayacak ve ertesi gün 02:00 ‘ye kadar sürecek. İskeleyi Szent István Park’ta terk ettikten sonra, görülmeye değer Margaret Adası (Margisziget) üzerindeki her şeyi göreceksiniz, daha sonra (Yeni) Ulusal Tiyatro’ya kadar güneye gidip gece yarısı civarında Parlamento’ya geri döneceksiniz. Şampanya o zamana kadar hazırlanacak, böylece Yeni Yılın ilk anlarının bir kadeh Şampanya ile tadını çıkarabilirsiniz. Macaristan Ulusal Marşı’nın ardından, limana dönmeden önce Budapeşte’de bir saat ila bir buçuk saat arasında yelken açacaksınız.

Taze pişmiş ekmek çubukları ve tereyağlı çavdar ruloları, tereyağlı marul salatası ve yerel ve Fransız peynirli bir peynir tabağı ile başlayarak, yiyeceklerin yayılmasıyla tedavi edilirsiniz. Ev yapımı tavuk veya balkabağı çorbasının tadını çıkarın. Ana yemeklere devam ederken, tereyağlı köfte ile sığır eti güveç, karamelize arpacık ve kızarmış patatesli domuz pirzola veya sebzeli vegan paella, otlar ile birlikte tatlı patateslerin yanında servis edilir, soğuk pesto fusilli salata ve ızgara sebzeler arasında seçim yapın. Çöküntüyle bitirin, cevizli ve vanilya soslu ekmeği birbirinden ayırın.

Neler dahil?
  • Soğuk ve sıcak atıştırmalıklar büfesi
  • Sınırsız yerli şarap, bira ve alkolsüz içecekler
  • Bir Kadeh Şampanya
Hariç olanlar
  • Diğer içecekler

 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *