24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: 3D Galeri Deneyimi

Budapeşte şehir merkezinde eşsiz bir 3D deneyiminin keyfini çıkarın. Profesyonel fotoğrafçıların rehberliğinde, sizin, arkadaşlarınızın ve ailenizin etkileşimli ortamlarında çekilmiş benzersiz resimleri vardır. Galeri’de geçirdiğiniz zamanın eğlenceli…

Budapeşte: 3D Galeri Deneyimi

Öne çıkanlar
  • Budapeşte’nin kalbindeki 3D galeriyi keşfedin ve sanatın bir parçası olun
  • Rehberiniz yardımı ile rehberli bir fotoğraf çekimi yapın
  • Tüm resimlerinizi dijital formatta eve götürün
Tam açıklama
Sanat galerisini ziyaret ederek sanatın harikalarını yaşayabileceğiniz tek sanat galerisini ziyaret edin – 3D Gallery’nin bu biletiyle bir fotoğrafçı, sanatçı, editör, oyuncu olun. Rehberiniz sizi farklı ayarlara götürecek ve kreasyonlarınızı kameranızla veya telefonunuzla yakalayacaktır. Sanatla etkileşimde bulunun ve optik illüzyon gözlükleriyle ve 3D efektlerle kendi kompozisyonlarınızı görün.

Hikayeyi tamamlamak için hayal gücünüzü kullanmanıza izin veren farklı geçmişleri keşfedin. Her yaş için tavsiye edilen bu deneyim, herkesin yaratıcı kaslarını germesini sağlar. Sanat senin içinde – yapman gereken tek şey onu bırakmak.

Neler dahil?
  • Fotoğraf çekimi (sınırsız zaman)
  • Çekilen tüm fotoğrafların dijital kopyaları
  • Bilet başına bir adet basılmış fotoğraf
Hariç olanlar
  • Yiyecek ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *