24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: Bir Tarihçi ile Buda Kalesi Yürüyüş Turu

Budapeşte’ye yapacağınız ziyaret, Buda Kalesi’nin görkemli kompleksini ziyaret etmeden tamamlanmış sayılmaz. Zamanda geri adım atmaya ve tüm hikayeyi anlatacak tutkulu bir tarihçi ile Buda Kalesi’nin tarihi merkezinde bir gezintiye çıkmaya hazır olun.

Budapeşte: Bir Tarihçi ile Buda Kalesi Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Kraliyet Sarayı Bahçeleri ve Savoy Terası’nı keşfedin
  • Şehrin en romantik yeri olan Fisherman’s Bastion’dan Parlamento ve Pest tarafının panoramik manzarasının tadını çıkarın.
  • Budapeşte’deki tartışmasız en güzel kilise olan Matthias Kilisesi’ni keşfedin
  • Bir kahve molası sırasında lezzetli kahvenin tadını çıkarın
Tam açıklama
Bu muhteşem 2.5 saatlik yürüyüş turunda, Budapeşte’nin en eski bölgesi olan Buda’nın tarihi çekirdeğiyle tanışın. Tarih meraklısı tur rehberinin sunumları ile karşınıza çıkan 1100 yıldan fazla Macar tarihini tecrübe edin ve Buda Kalesi’nin yerel önemi hakkında her şeyi öğrenin: binlerce insanın yaşadığı ve daha pek çok kişinin romantik gezintiye çıktığı, tadını çıkarıyor muhteşem manzaralar ve ışıklar.

Sarma sokakları boyunca yürüyecek ve surlardan nefes kesici manzaralar göreceksiniz. Orta Çağ’dan İkinci Dünya Savaşı’na kadarki Buda Kalesi ile ilgili büyüleyici tarihi hikayelere hazır olun.

Kraliyet Sarayı, Savoy Terası, Matthias Çeşmesi, Saray Bahçeleri, Alexander Sarayı, Macaristan Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Matthias Kilisesi gibi Buda Kalesi Bölgesi’nin tüm kompleksini keşfedin ve Fisherman’s Bastion’dan Parlamento ve Pest tarafının panoramik manzarasını seyredin. Deneyiminizi tamamlayacak bir bonus olarak, kahve molası sırasında lezzetli kahvenin tadını çıkarın.

Neler dahil?
  • İngilizce veya İspanyolca konuşan rehber
  • Mathias Kilisesi’ne giriş
  • Kahve Molası

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *