24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: Castle Hill Tarih ve Gizem Keşif Oyunu

Siz, Indiana Jones ve bir bilim adamının ortak noktası ne? Bu doğru, merak ve keşif için susuzluk. Bir bilmece izi çözün ve Budapeşte’nin sırlarını açığa çıkarın. Şehri, gizli yerlerini ve büyüleyici tarihini öğreneceksiniz.

Budapeşte: Castle Hill Tarih ve Gizem Keşif Oyunu

Öne çıkanlar
  • Telefonunuzdaki tarayıcıda kendi kendine rehberli, gerçek hayattaki şehir keşif oyununu oynayın
  • Bilmeceleri çözün ve yerel hikayelerin, gizli önerilerin ve gizli mücevherlerin kilidini açın
  • Fisherman’s Bastion’un, Matthias Kilisesi’nin, Buda Kalesi’nin ve daha fazlasının sıradışı ve otantik manzaralarını izleyin
Tam açıklama
Budapeşte’de 2 saatlik etkileşimli keşif deneyimine sahip olun. Her biri sizi bir gizli konumdan diğerine götüren, telefonunuzun tarayıcısındaki bir web uygulaması aracılığıyla bilmeceleri çözün. Şehir tavsiyelerinin yanı sıra yerel önerileri ve eğlenceli bilgileri açacaksınız.

Budapeşte’de çoğu yerlinin bilmediği yerleri keşfedin. Popüler manzaraları farklı bir açıdan (tam anlamıyla!) Görecek ve şehrin en büyüleyici semtlerinden biri olan Castle Hill’in sokaklarını keşfedeceksiniz. Burası sadece turistik bir yerden çok daha fazlası; yerel kafeleri ve galerileri keşfedin, meraklı heykeller bulun ve gizli geçitlerde dolaşın. Fisherman’s Bastion, Matthias Kilisesi, Buda Kalesi’ni keşfedin ve Tuna Nehri, Parlamento ve daha pek çok güzel manzarayı görün.

Bu oyun iki yerel halk tarafından yaratıldı, bulmacaları, oyunları ve her türlü zekayı seven Dora ve Adam. Bu oyun arkadaşlar, çiftler, çocuklu aileler ve takım kurma çalışmaları için uygundur. Şehri keşfederken birlikte olmanın tadını çıkarın, yaratıcı olun ve şehrin sırlarını ortaya çıkarmak için hayal gücünüzü kullanın.

Neler dahil?
  • Web uygulaması oyununa bir bağlantı (e-posta yoluyla alınan)
Hariç olanlar
  • Tur rehberi

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *