24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: Gellért Spa Doğal Tur ve Giriş Bileti

Budapeşte’nin en ünlü hamamlarından birinde özel ve gerçekten özel bir deneyime katılın. Bu şehir, yüzeyinin altında çalışan çok sayıda termal suya sahip olan dünyanın tek başkentidir – gizemli bir sır turuyla keşfet!

Budapeşte: Gellért Spa Doğal Tur ve Giriş Bileti

Öne çıkanlar
  • Bu son derece nadir görüşü keşfedin ve termal suyun eğri şekillerini nasıl oluşturduğunu öğrenin.
  • Gellért Hamamının sırları ile yepyeni ve şaşırtıcı bir yanını keşfedin
  • Gellért Bath’s spa’da gününüzün tadını çıkarın
Tam açıklama
Profesyonel bir yerel rehber, 2000 yıllık Gellért tarihi boyunca sizi özel bir turda yönlendirecektir. Su temin sistemini ve bu tesisi işletmek için kullanılan devasa makineleri keşfetmek için birkaç basamak aşağıya inin. Budapeşte’nin en eski su kuyularından birini, banyoların derinliklerine bakın. Kuyu merkezinin içine doğru yürüyün ve sizi çevreleyen büyük miktarda sıcak suya hayret edin ve eğer hissediyorsanız parmağınızı eğin.

Bir zamanlar şehrin hamamları arasında su taşımak için kullanılan yüzlerce metrelik bir tünel olan, daha da tuhaf ve gizli bir banyoya geçin. Tünelden açılan güzel bir mağarada insan yapımı kreasyonlarla yumuşak bir şekilde harmanlayarak doğanın mucizesini yaşayın. Bu 45 dakikalık tur, Budapeşte’nin çoğu ziyaretçisi için bilinmeyen bir dünyaya yolculuk.

Hamamın gizemli turundan sonra, Gellért Hamamı’nın spa’sı, açık yüzme havuzları ve buhar odalarında günün tadını çıkarın. Bugün burada duran banyo tesisi, yılın herhangi bir zamanında ziyaret edilebilecek Budapeşte’deki en prestijli yerdir. Hızlı giriş giriş biletleri VIP giriş sağlar, böylece kuyruklardan kaçınarak lüks bir ortamda rahatlayabilirsiniz.

Neler dahil?
  • Banyoda doğal tur
  • Canlı İngilizce rehberlik hizmeti
  • Skip-on-line girişi ve özel kabin kullanımı
Hariç olanlar
  • Transferler
  • Yemekler ve içecekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *