24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte Győr, Lébény ve Pannonhalma Gün Turu

Budapeşte doğal 12 saatlik geziye Győr pitoresk kenti ziyaret ve güzel bay görmek ve erken Barok tipik pencereleri yay eski şehir iyi korunmuş yapılar arasında dolaşmak. Lébény abbey ve daha devam ediyor.

Budapeşte Győr, Lébény ve Pannonhalma Gün Turu

Öne çıkanlar
  • Győr barok mimarisi keşfedin
  • , Şehir Győr sokaklarında dolaşmak güzel koyuna hayran ve pencereleri yay
  • Macaristan Kralı Ladislaus ben aziz reliquary görmek için Győr Katedrali git
  • Napolyon Macar nişan sırasında nerede kaldı keşfedin
  • Lébény bozulmamış ortaçağ kenti keşfetmek
  • Macaristan’da en tarihi anıtlarından birini görmek geniş Pannonhalma Kemerli Manastırı kompleksi ziyaret
Tam açıklama
Seçtiğiniz şehir konumundan gidiş-dönüş transferleri ile tam Budapeşte doğal bir tam gün turneye Győr güzel barok binalar keşfedin.

Apart, tarih boyunca 4 yıl gibi kısa bir süre gelen, Győr Türk işgalinden serbest kaldı. 1598 yılında serbest, Macaristan’da Doğu yerleşim daha önce kentte geliştirilen sanatsal Barok hareketin öncüsü oldu.

ortalarında 1600’lerin tarafından, Gyor Barok şehir kuruldu. Eğer sokaklarda dolaşmak gibi, tipik bay görmek ve köşe evlerde pencereler yay ve Bishop Katedrali Macaristan Aziz Kral Ladislaus I reliquary tutulur nerede olacak.

Győr Savaşı mücadele ederken Napolyon kaldı Fransisken Kilisesi ve ev hayran kalacaksınız. Esterhazy Palace Györ barok tasarımının bir başka güzel bir örnektir.

Ortaçağ karakteri çok Moğol ve Türk istilalar atlattı ve korur yakındaki Lébény, devam edin. Onun en ünlü anıt Eğer Pannonhalma sürücü önce ziyaret edecek St. James, Romanesk kilisesidir.

1000 yaşındaki Pannonhalma Kemerli Manastırı Macaristan en tarihi anıtlarından biridir. Gösterim Pannonhalma-Sokoróalja bölgenin üzüm bağları arasında uzanır ise tepenin kompleksi kayda değer yerler, 13. yüzyıl Bazilikası ve Arboretumu vardır.

Neler dahil?
  • Klimalı minibüs ve VW Beetle ile Ulaştırma
  • Rehber
Hariç olanlar
  • Giriş bedeli

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *