24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte: İçecek Seçenekleri ile 1,5 Saatlik Gezi Gezisi

İstediğiniz bir içkiyi yudumlarken, Macaristan’ın muhteşem başkentinde bu tura katılın. Budapeşte’nin en iyi manzarasını görmek için mükemmel bir yol olan, Budapeşte’yi gezmek için Tuna nehri gezisine yelken açarken güneşin altında rahatlayın.

Budapeşte: İçecek Seçenekleri ile 1,5 Saatlik Gezi Gezisi

Öne çıkanlar
  • 90 dakika gezinin ve Budapeşte’nin en ilgi çekici yerlerini görün
  • Suda dolaşarak en sevdiğiniz içeceğinizi güneşin altında çıkarın
  • Tuna nehrinin güzel panoramasına mükemmel bir bakış açısıyla hayran kalın
Tam açıklama
Daylight Cruise’a atlayın ve en sevdiğiniz içeceği yudumlarken muhteşem Macar başkentini keşfedin. Budapeşte’nin ana köprülerinden 6’sının altında gezinin ve tarihi ve kültürel açıdan ilginç yerleri keşfedin. Harika bir panoramaya sahip çok çeşitli lezzetli uzun içecekler ve yerel zanaat biraları var. Kendinize ait kısa bir turun ardından Budapeşte’yi gezip Tuna nehri gezisine çıkın. Tuna nehrinin güzel panoramasının tadını mükemmel bir bakış açısından, nehrin tadını çıkarın.

Sizin için en uygun içecek seçeneğini seçin ve yelken açarken rahatlayın. Gemi, Budapeşte’nin en ilgi çekici yerlerinin çoğunu gösteren 90 dakika boyunca sürecek. Parlamentoyu ve Margaret Adası’nı görmek için kuzeye doğru gidiyorsunuz. Hızlı bir dönüşün ardından, Zincir Köprü altında ve Buda Kalesi, Ulusal Galeri ve Budapeşte Tarih Müzesi ile muhteşem Kale Bölgesi ile yelken açacaksınız. Sağınızda Fisherman’s Bastion, büyüleyici Mathias Kilisesi ve Gellért Hill’i göreceksiniz. Solunuzda, Macar Bilim Akademisi’nin çarpıcı manzarası görünecek.

Giderken, Saray Sanat Sarayının rengini değiştiren bina Ulusal Tiyatro Salonu’nun yanında ortaya çıkacak. Burada gemi bir dönüş alır ve başlangıç noktasına kadar tüm yollara geri döner. Gitmeye hazırlanırken, içeceğinizin son yudumlarının tadını çıkarın ve muhteşem bir güne hazırlanın.

Kokteyl ve Seyir seçeneği için Uzun İçecek menüsü:

Cuba Libre
eski moda
Mojito
Pina Colada
Sahilde seks
Tequilla Sunrise
Gin Fizz

Craft Beer seçeneği için bira örnekleme listesi:

Lager: Fóti Zwickl
Buğday birası: Rizmajer Buğday birası
Macar Hoplager: Keser
IPA: Uçan Tavşan
Porter: Flamand Porter veya Meyve birası: Stari Siyah Frenk üzümü

Wine & Cruise seçeneği için örnek Şarap listesi:

Tokaji Furmint Büyük Seçim
Hilltop Premium Merlot
Juhász Blue Frankish Rosé
Bodri Szekszárdi Civilis Cuvée
Bárdos Pincészet Pinot Grigio
Tokaji Szamorodni Tatlı
Tokaji Aszu 3 Puttonyos

Neler dahil?
  • 1 hoşgeldin içeceği veya 1 kahve / çay veya 2 kokteyl veya 5 farklı bira veya 7 tadımlık şarap (seçilen seçeneğe bağlı olarak)
  • 1,5 saatlik seyir
Hariç olanlar
  • Teslim alma (ek teslim alma servisi için bkz. ‘Ekstraları göster’)
  • Kılavuz

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *