24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Budapeşte: Macar Şarap Tadım Sınıfının Temelleriv

Macaristan’ın giderek artan muhteşem şarapları üzerine düzenlenen bir seçkin yemeğin tadına vararak, çeşitli yiyecek eşleştirmeleriyle eşleştirilen 8 kaliteli şarabın tadına varacaksınız.

Budapeşte: Macar Şarap Tadım Sınıfının Temelleri

Öne çıkanlar
  • Sommelier ile 2 saatlik rehberli tatma yapın
  • Macar şarap bölgeleri, tarih, varyantlar, özellikler ve stillerde bir çarpışma kursuna katılın
  • Çoğunlukla küçük üreticilerden özenle seçilmiş, özenle seçilmiş Macar şaraplarından oluşan seçilmiş bir seçkinin tadına bakın.
  • Yerel Macar lezzetlerinden oluşan gıda eşleşmelerinde kendinizi şımartın.
Tam açıklama
Bu turda karşılaşacağınız kılavuz rehberli tadımlar, 8 Macar şarapından oluşan özenle seçilmiş bir seçki sunmaktadır. Birlikte Macar şaraplarının geniş bir yelpazesini, Macar şarap deneyiminizin sadece başlangıcı olacak umuduyla anlaşılabilir bir hikayeye dönüştürecekler.

2 saatin üzerinde, tarih, büyük bölgeler, önemli varyantlar, benzersiz özellikler ve stiller ve umut verici eğilimler dahil olmak üzere Macar şarabı hakkında iyi bir genel bakış elde edeceksiniz. Şarap doğrudan üreticilerinden satın alınır, kılavuzlarınız yıllardır iyi tanımışlardır. Tadım süresince tadacağınız her şarap bir sebepten dolayı orada olacak ve oturumun sonunda Macaristan’ın şarap dünyasındaki yerini ve karnınızdaki bolca iyi şarabı iyi anlayacaksınız.

Bu tatma şarapla ilgilenen herkes için tasarlanmış olup, Macaristan’ın nispeten bilinmeyen şarapları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister. Bir aperitif ile başlayan toplam sekiz şarap, ardından kırmızılar ve beyazlar (ve belki de bir rosé) ve tatlı bir botungtised Tokaj aszú şarabı ile sona erecek.

Neler dahil?
  • Sommelier tarafından yönetilen rehberli tatma
  • Yerel Macar lezzetlerinden oluşan 8 şarap, maden suyu ve gıda eşleşmeleri
  • Macar şarap bölgelerinin haritası ile not alabileceğiniz sayfalar
Hariç olanlar
  • Bahşişler (isteğe bağlı)

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *