24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte Şehir Oyunu: Perili Yerler ve Hayalet Hikayeleri

Hikayelerin kilidini açacak ipuçlarını çözerek şehrin perili bölgelerinde bir arayışa çıkın. Etkileşimli bir oyunla Budapeşte’nin esir ruhlarını, ruhlarını ve gizemli iskeletlerini keşfetmek için kişisel rehberiniz olarak çalışan bir mobil uygulamayı…

Budapeşte Şehir Oyunu: Perili Yerler ve Hayalet Hikayeleri

Öne çıkanlar
  • Drakula’nın şatosunu ve Budapeşte’nin perili yerlerini keşfedin
  • Yerel korku hikayeleri hakkında bilgi edinin
  • Budapeşte’nin küfürleri ve büyüleri hakkında bilgi edinin.
  • İpuçlarını çözün ve gizli mücevherleri keşfedin
Tam açıklama
Görevi satın aldıktan sonra, uygulamadaki göreve erişebilmenizi sağlayan ve indirmesi ücretsiz olan bir kod alacaksınız. Yol boyunca, eski binalara zincirlenmiş ruhların hikayelerini bulacak, vampirlerin bir evini görecek, ünlü hayalet çocuklarla tanışacak ve bu yerlerde yaşayan ve ölen insanların birçok hikayesini keşfedeceksiniz.

Görev herhangi bir saatte oynanabilir ancak tam perili deneyim için geceleri denemeniz önerilir. İşlemin tamamlanması 1 ila 2 saat sürer, ancak zaman sınırı yoktur, böylece kendi hızınızda bitirebilirsiniz.

Her ipucu sizi bir yerden diğerine götürür ve size tam bir yol tarif eder, böylece bir haritaya veya GPS’e ihtiyacınız olmaz. Doğru cevabı aldığınızda, o yerin gizli hikayesi ortaya çıkar. Bir rehbere ihtiyacınız olmayacak, sadece uygulamayı indirin, başlangıç noktasına gidin ve perili bir maceraya hazırsınız.

Neler dahil?
  • Mobil uygulamadaki göreve erişim – arayış sadece İngilizce olarak oynanabiliyor
Hariç olanlar
  • Canlı rehber

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *