24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Budapeşte: Tuna Nehri’nde 1 Saatlik Tekne Gezisi

Tuna Nehri üzerinde 1 saatlik keyifli bir tekne gezisine katılın ve Budapeşte’nin birçok çarpıcı anıtını hayranlıkla seyredin. Gemide bir karşılama içkisinin tadını çıkarın ve kulaklığınızdan, tercih ettiğiniz dilde sesli anlatımı dinleyin.

Budapeşte: Tuna Nehri’nde 1 Saatlik Tekne Gezisi

Öne çıkanlar
  • Bir gezi teknesinden, Budapeşte’nin çok sayıda güzel manzarasını görün
  • Tuna Nehri üzerinde, Budapeşte’nin kalbinde bir içkinin tadını çıkarın
  • Sesli rehberinizden şehir ve şehirdeki anıtlar hakkında bilgi edinin
Tam açıklama
Klimalı bir tekneyle bir gezintiye çıkın ve Vigadó Meydanı’ndan Margaret Köprüsü’ne, Rákóczi Köprüsü’ne ve ardından tekrar Vigadó Meydanı’na dönerek 1 saatlik bir tur boyunca Tuna Nehri’nde keyifli zaman geçirin.

Sağlanan kulaklıktan, şehrin iki yakası olan Buda ve Pest’in arkasındaki hikayenin anlatımını dinleyin. Bilet fiyatına bir karşılama içkisi dahildir.

Gündüz veya gece fark etmeksizin, burası Budapeşte’deki en pitoresk gezi rotasıdır. Avrupa’nın en uzun uluslararası nehri üzerinde, her şeyin tam ortasında olacaksınız.

Aynı zamanda bu gezi köpek dostudur, dilerseniz deneyiminizi köpeğinizle beraber paylaşabilirsiniz.

Bu turun özellikle kış mevsiminde, minimum 4 yolcuya ulaşılamadığı durumlarda iptal edilebileceğini lütfen unutmayın. Böyle bir durumda, bir sonraki tekne gezisine katılabilir veya para iadesi almayı seçebilirsiniz.

Neler dahil?
  • 1 saatlik tekne gezisi
  • 1 karşılama içkisi
  • 11 dilde sesli rehberlik hizmeti içeren kulaklık
Hariç olanlar
  • Ek içecekler ve atıştırmalıklar (gemide bulunan bardan satın alınabilir)

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *