24/7 İletişim +905437872917

Budapeşte Yemek Turu

Rehberli bir Budapeşte turunun tadını çıkarın ve şehri eşsiz bir şekilde deneyimleyin. Şehir genelinde yöresel yemeklerin tadına bakmak ve keşfettiğiniz şehir hakkında bilgi edinmek için çeşitli semtlere gidin.

Budapeşte Yemek Turu

Öne çıkanlar
  • Tarihi şehir merkezinde rehberli yemek turunun tadını çıkarın
  • Farklı yerel mutfağı denemek için altı durak yapın
  • İngilizce ve Macarca bilen tutkulu ve deneyimli bir yerel rehberle keşfedin
  • Macar yemekleri ve Budapeşte kültürü hakkında geniş bir fikir edinin.
Tam açıklama
Budapeşte’yi gizli bir yemek turunda konuk olarak benzersiz bir şekilde Budapeşte’yi deneyimleyin. Şehrin her yerinde birkaç duraklama yaparken, birbirinden farklı lezzetli Macar mutfağını denemek için bir şans olacaktır.

Turunuz, Budapeşte’nin tarihi kahvehane kültürü deneyimi ile başlayacak. Enfes kahveler için yerel bir kafeyi ve güne tatlı bir şeyle başlayan gizli bir yemeği ziyaret edeceksiniz. Daha sonra, ülkenin çeşitli bölgelerinden farklı Macar sosisleri denemek için yerel bir pazarı ziyaret edin. Macaristan’ın en tipik yemeklerinden birini denemek için bir sokak yemeği standını ziyaret edeceksiniz. Sonra harabe-bar bölgesine doğru yürüyecek, yol boyunca birçok tarih öğreneceksiniz. Bu aynı zamanda kentin Yahudi Mahallesi’nde sunulan yemeklere de yansıyor. Oturup efsanevi Macar misafirperverliğini yaşayabileceğiniz Budapeşte’nin en iyi Macar restoranlarından birinde öğle yemeğinin tadını çıkarın.

Turunuz sona ermeden önce, ülkenin çeşitli üzüm yetiştirme bölgelerinden gelen kaliteli Macar şaraplarından bir seçkinin tadını çıkarın. Tur boyunca, çok çeşitli Macar mutfağının tadını çıkaracak, Budapeşte ve bölge hakkında yeni bakış açıları kazanacak ve şehri deneyimlemenin alternatif bir yolunun tadını çıkaracaksınız.

Neler dahil?
  • Tüm yiyecek ve içecekler
Hariç olanlar
  • Otelden alma / bırakma

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *