24/7 İletişim +905437872917

Bükreş Çevre Küçük Grup Turu

Bükreş gerçekten herkes sınırlarını geçmek için büyüleyici bir şehirdir. Ama sonra burada sadece Old Town görmek için daha çok şey var. Sen hemen yanında daha güzel yerler ve konumlar bekliyor başkenti bir keşif gezisi davet edilir.

Bükreş Çevre Küçük Grup Turu

Öne çıkanlar
  • Güzel Brancoveanu Sarayı, Brâncoveanu mimarisinin en iyi örneğini ziyaret
  • gizemli ve büyüleyici Snagov Manastırı keşfedin
  • Hakkında bilgi edinin Kont Dracula ve onun mezar taşı bakın
Tam açıklama
08:00 at, sen Bükreş şehrin heyecan verici bir ortamda doğru yolculuğa başlayacak. güzel bir konumda şehir dışına yerleştirilen büyüleyici Mogoşoaia Palace ile yolculuk başlatın. saray Brâncoveanu mimarisi, yaygın Eflak bölgesinde yayılmış bir stilin en iyi örnektir. Saray 1714 yılında Konstantinopolis’te Constantin Brancoveanu yürütülmesi sonra 1702 yılında hükümdar Constantin Brancoveanu tarafından inşa edilmiştir, saray yenileme Günümüzde ise 1912 yılında başlayan aile tarafından işletilen olmaya devam ediyor, saray Brancoveanu Sanat Müzesi ev sahipliği ve önemli bir turistik olduğunu.

Sangov Manastırı – Sonra, Romanya’nın en ünlü yerlerinden biri ve Dracula gömülü olması gerekiyordu yere doğru hareket. Manastır Snagov Gölü kuzey kesiminde bir ada üzerinde yer alır. Manastır da 1408 yılında bu kilisenin ilk belgesel tasdik yapılan Mircea Elder (ünlü Dracula dedesi), tarafından yaptırılmıştır.

tarihi boyunca, manastır Kazıklı Voyvoda ve Eflak diğer bazı yöneticiler tarafından yeniden inşa edildi. Bu güçlü müstahkem kiliselerden biri ve belki de ortaçağ döneminde uzun süre Eflak zengin olmuştur. Bu büyük tur zevk sonra geri başkent yönelmek zaman olacaktır. Tur Bükreş otelinizi bir damla-off ile sona erer.

Neler dahil?
  • Lisanslı İngilizce konuşan rehber
  • AC’li otomobil veya minibüs
  • Otelinizde özel alma ve bırakma
  • Tüm mekanlarda rehberli turlar
Hariç olanlar
  • Giriş ücretleri ve fotoğraf ücretleri
  • Yemekler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *