24/7 İletişim +905437872917

Bükreş: Kiliseler, Din ve Batıl Yürüyüş Turu

Şehrin farklı dinlerini ve bunların politika, ekonomi ve günlük yaşamdaki rollerini tartışan 3 saatlik bir yürüyüş turuna çıkarken Bükreş’in eşsiz kiliselerini ve tapınaklarını keşfedin.

Bükreş: Kiliseler, Din ve Batıl Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Bozulmamış Patrik Katedrali, Romanya Vatikan’ı keşfedin
  • Rumen eğitiminde ve politikada dinin rolü hakkında bilgi edinin.
  • Halen kullanımda olan Bükreş’in en büyük katedralini ziyaret edin: Saint Spiridon
  • Radu-Voda Manastırı’nı keşfederken, Orta Çağ’da İslam ve Hristiyanlık arasındaki çatışmayı duyun
  • Bükreş’in kentin en küçük ve en şirin kilisesinde kurduğu efsaneyi dinleyin: Bucur
Tam açıklama
Hristiyan Ortodoks, Hristiyan Katolik ve Musevilik dinlerine çok kolay olmayan bir rehberden taraflı olmayan, dindar olmayan bir bakış açın ve her zaman din hakkında sormaktan korktuğunuz soruları sorun.

Bu tur sadece Bükreş’in en eski ve en yeni, en küçük ve en büyük, en basit ve en süslü tapınaklarından bazılarını ziyaret edeceğiniz için dine ilgi duyan gezginler için değil. Ayrıca Rumen kültürünü, batıl inançlarını, tarihini, geleneklerini ve mimarisini tartışacaksınız.

Yol boyunca ziyaret edeceğiniz yerler şunlardır: Romanya Patrik Katedrali, Saint Spiridon Katedrali, güçlendirilmiş Radu-Voda Manastırı, Kutsal Birlik Sinagogu, Aziz Mary Katolik Kilisesi ve diğerleri. Bu İngilizce konuşan bir rehbere sahip 3 saatlik bir yürüyüş turu. Bir barda kısa bir mola (fiyata dahil olmayan içecekler) dahildir.

Neler dahil?
  • Rehberli yürüyüş turu
  • Yerel bir kafede mola verin
Hariç olanlar
  • Mola sırasında serinletici içecekle

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *