24/7 İletişim +905437872917

Bükreş Old Town 2,5 saatlik özel Yürüyüş Turu

2.5 saatlik özel yürüyüş turu Bükreş birçok yüzleri keşfedin. ortaçağ Old Town’ın ünlü meydanları, önemli caddelerinden ve güzel binalar etrafında götürecek yerel bir rehber ile Romanya’nın başkenti sesleri, kokuları ve keşfedin.

Bükreş Old Town 2,5 saatlik özel Yürüyüş Tur

Öne çıkanlar
  • yerel bir rehber tarafından yönetilen özel bir tur ile Bükreş içeriden bir görünüm alın
  • Romen tarihinin 500 yıldan fazla dolaşabilir
  • Bükreş gizli turistik yerler ve güzel mimari keşfedin
Tam açıklama
Özel, 2.5 saatlik yürüyüş turu ile merkezi Bükreş en tarihi alanlarını keşfedin. normal turist pist dışında şehrin en tanınmış yerler ve bazı gizli olanları tüm ziyaret!

Tur Parlamento devasa Sarayı, dünyanın en büyük ikinci binası bir görünüm için Union Square başlar. Buradan, Manuc Hanı’nda bir durak ve eski Royal Court kalıntıları yanı sıra Stavropoleos Manastırı ardından St. Anthony Kilisesi, şehrin en eski, ziyaret edin. Rota Bükreş’in hareketli şehir dönüştü ortaçağ Old Town, bugün geçmiş götürecektir.

18. ve 19. yüzyıllarda ileri atlama, Calea Victoriei Caddesi üzerinde güzel Fransız tarzı binalar hayranım ve Bükreş zamanlar Küçük Paris olarak bilinen neden keşfedin.

Tur Komünist kural Romanya ve Bükreş ve nasıl ülke 1989 devrimi sonrasında değişti için ne anlama geldiğini rehberiniz konuşma şansına sahip olacaksınız Devrim Meydanı’na yakın biter.

Neler dahil?
  • yerel bir rehber ile • 2,5 saatlik özel yürüyüş turu
  • Stavropoleos Manastırı ve Manuc adlı Inn ziyaret
Hariç olanlar
  • Otel pick-up ve düşüyorlar

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *