24/7 İletişim +905437872917

Bükreş’ten Bulgaristan Paylaşılan Tur Deneyim

Bu Kuzey Bulgaristan’a Bükreş küçük bir grup tam gün tur var. Sen Tuna Nehri, Avrupa’nın ikinci en büyük nehir üzerinde Bulgaristan’a sınır geçecek.

Bükreş’ten Bulgaristan Paylaşılan Tur Deneyim

Öne çıkanlar
  • Ivanovo Kiliseler (1979 yılından bu yana UNESCO mirası) Enjoy
  • Discover Veliko Tarnovo (çarlarının Şehri)
  • Arbanassi Village keşfedin
Tam açıklama
(1979 yılından bu yana UNESCO mirası) Ivanovo Kiliseleri ziyaret etmek Ivanovo’daki durdurmak sonra Bükreş sürüş 1 saat sonra, Tuna Nehri üzerinden Bulgaristan’a sınır geçecek Avrupa’nın en büyük ikinci nehri ve. Rusenski Lom Nehri Vadisi’nde bulunan kaya oyma kiliseleri etkileyici XIII-XIV yüzyıl freskler ünlü sayesinde vardır.

İkinci durak Veliko Tarnovo, Yantra Nehri kıyısında bulunan Bulgaristan’ın en güzel şehirlerinden birinde olacak. Çarlarının City, Veliko modern ve ilginç resimleriyle eski Tsarevets Sarayı kalıntıları ve ataerkil kilise nowdays ile etkileyici bir kale bulunmaktadır olarak da bilinen. Ortaçağ atmosfer de eski mimari şehir teşekkür ve yerel esnaf ve işlerini hayran olabilir dar sokaklarında tutulur.

Orada Veliko Tarnovo iyi restoranlar bol ve onların kaliteli şaraplar biriyle birlikte lezzetli Bulgar yemek keyfini bir seçilecektir.

Arbanassi köyü ziyaret sonraki yer, şehre çok yakın bulunan varlık. Arbanassi bugün bile eski mimari ile ortaçağ dokunuş tutan bir sessiz ve güzel bir köydür.

Tur Bükreş döndükten sonra sona erer.

Neler dahil?
  • Araba / minibüs ile ulaşım
  • İngilizce konuşan seyahat asistanı
  • Giriş bedeli
Hariç olanlar
  • Öğle yemeği (kişi başı yaklaşık 10 Euro)
Kimler için uygun değil
  • Hareket engeline sahip kişiler

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *