24/7 İletişim +905437872917
Burç Halife Biletiyle 1 Günlük Özel Dubai Turu

Burç Halife Biletiyle 1 Günlük Özel Dubai Turu

Genel Bakış:

Dubai, Abu Dabi, Res’ül-Hayme veya Füceyre’den başlayan bu 1 günlük özel turda, Dubai’nin geleneksel ve modern yanları arasındaki büyüleyici karşıtlıkları keşfedin. Dünyanın en yüksek binası, Burç Halife’yi ziyaret edin ve Dubai Çeşmesi’ni hayran olun.

Açıklama:

Özel bir ortamda Dubai keşfine çıkın ve büyük bir otobüs turunda asla göremeyeceğiniz, kentin gizli köşelerini keşfedin. Özel rehberiniz sizi Dubai, Abu Dabi, Res’ül-Hayme veya Füceyre’deki otelinizden alır ve bu eşsiz şehir hakkındaki ilginç gerçekleri anlatır.

Büyüleyici Palmiye Adaları’nı, modern Dubai Marina bölgesini, meşhur altın ve baharat çarşılarının bulunduğu eski kenti ve daha birçok şeyi görün. Turun sonunda, dünyanın en yüksek binasının gözlem platformunu ziyaret edebilirsiniz. Burada, Burç Halife’de, kentin olağanüstü manzaralarına ve çevresine hayranlıkla bakabilirsiniz.

Öğleden sonra yapılan turu seçerseniz Burç Halife’nin eteklerindeki dünyanın en büyük çeşmesinin görünümüne de hayran kalabilirsiniz. Biletler tabii ki fiyata önceden dahil edilmiştir.

Bu özel bir tur olduğu için güzergah ilgi alanlarınıza uyacak şekilde düzenlenebilir. Tur Dubai Alışveriş Merkezi’nde, “Tepe” ofisinde sona erer. Buradan Burç Halife’ye giriş mevcuttur. Abu Dabi veya Ras al Khaimah’tan gelen ziyaretçiler tur ve Burç Halife ziyaretinin ardından araçla otele bırakılır.

Dahil Olanlar:

• Burç Halife bileti
• Özel tur rehberi
• Özel ve sadece size yönelik otelden alma ve otele bırakma hizmeti
• Alkolsüz içecekler
• Dubai Çeşmesi’ne giriş ücretleri – yalnızca öğleden sonraki turlarda

Dahil Olmayanlar:

• Burç El Arap ziyareti
• Bahşişler

Aklınızda Bulunsun:

Rezervasyon onaylandıktan sonra bu turun iptal edilemeyeceğini lütfen unutmayın.
Tur operatörü, Burç Halife’yi ideal bir zamanda ziyaret etmeniz için ayarlama yapmaya çalışacaktır. Ancak bu ziyaret, turun başlangıç saatine bağlı olduğu için kesin bir saat önceden verilemez.

Aktivite Özellikleri:

Burç Halife’nin gözetleme platformunu ziyaret edin

Modern marina ve etkileyici Palmiye Adaları gibi, Dubai’deki en ilginç turistik yerleri keşfedin

Dünyanın en yüksek binasından olağanüstü panoramik manzaraları hayranlıkla seyredin

Eski Arap geleneklerinden genç, modern bir şehre uzanan karşıtlıklar kentini keşfedin

Burç El Arap’ta ve Atlantis otelde fotoğraf molasının keyfini çıkarın

Dubai Mall ve Dubai Aquarium’u görün

Meşhur “Ski Dubai” kapalı kayak merkezinin farklı yönlerini keşfedin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *