24/7 İletişim +905437872917
tekne-turu

Çanakkale Tekne Turu

Çanakkale Tekne Turu; Çanakkale boğaz girişinde yer alan Bozcaada ve çevresinde tüm yaz boyu her gün tekne turu.

Çanakkale Tekne Turu

Tekne Adı : OKYANUS 19
Tekne Boyu : 12m
Kapasite : 22 yolcu
Konum : Bozcaada Limanı
Aktivite : 4 koyda mola ada çevresi tur
Saat : 11:00 – 18:30 arası
Yemek : Levrek Izgara Salata Meyve
Ücret : 60 TL

Tekne Turu Programı

Tekne turumuz Bozcaada limanından hareket etmektedir. Çanakkale şehir merkezinden katılmak isteyen misafirlerimiz, tur programı olarak Çanakkale’den katılımlı olarak rezervasyon yapabilirler. Bozcaada‘da direk katılım yapabilirsiniz.

Çanakkale katılımlı tur programımıza Çanakkale feribot iskelesinden başlıyoruz. Kara yolu ulaşımı ile Geyikli – Bozcaada iskelesine ulaşıyoruz. Bozcaada feribotuna binerek adaya geçiş yapıyoruz. Adaya varışımız sonrası tekne turu için yat limanına geçiş yapıyoruz. Teknemize biniyor ve hareket ediyoruz.

Güzergah ve Tekne Programı

Teknemiz demir aldıktan sonra ada sahillerinde tekne turumuza başlıyor. Akvaryum koyu, Çanak koyu, Güvercin Mağaraları ve Habbele sahillerinde yüzme molaları veriyoruz.

Tekne turumuz esnasında öğle yemeği de verilmektedir. Öğle yemeği menüsünde Levrek Izgara, Mevsim Salata ve Mevsim meyveleri ikram edilmektedir.

Tur Ücreti:

Bozcaada Katılımlı: 60 TL

Çanakkale Katılımlı: 100 TL

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *