24/7 İletişim +905437872917

Cep telefonu erkekler için

Dr. Hakan Özörkmen erkeklerin manyetin alanlardan olumsuz etkilendiğini belirterek önemli açıklamalarda bulundu.

Türkiye Gazetesi’nden Ziyneti Kocabıyık’ın haberine göre özellikle erkeklerin manyetik alanlardan olumsuz etkilendiğini belirten Dr. Hakan Özörnek, “Uzun süre diz üstü bilgisayarları kucağında kullananlar, televizyoncular ile kurgu ve kamera servislerinde çalışanlar da önemli risk altında. Cep telefonları, 3G teknolojisi ile canlı yayına izin veren sırt çantaları da yaydıkları güçlü elektromanyetik alan nedeni ile kısırlık sebepleri arasında yer alıyor” diye ekledi.

Çok sağlıklı olduğunu düşündüğümüz deniz ürünlerini dikkatli tüketmek gerektiğini bildiren Dr. Özörnek, “Özellikle dip balıkları ve kabuklu deniz ürünlerinin yerine soğuk denizlerden ve okyanuslardan gelen balıkların (somon gibi) tercih edilmesi daha doğru” dedi.

ÇAY KAHVE ZARARLI

Dr. Özörnek, çay ve kahvenin fazlasının da üremeye engel olduğunu belirterek, “Yapılan araştırmalar günde 5 fincan ve daha fazla kahve tüketenlerde üreme oranlarının düştüğünü gösteriyor. Aynı şekilde günde 2 bardaktan fazla çay tüketimi de önerilmiyor” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *