24/7 İletişim +905437872917
Cinque Terre: Floransa'dan Tam-Gün Tren & Tekne Turu

Cinque Terre: Floransa’dan Tam-Gün Tren & Tekne Turu

Genel Bakış:

Bu tam-gün Floransa turunda, İtalyan Riveria’sındaki sarp Cinque Terre bölgesini keşfedin. Bu kombine otobüs, tren ve tekne gezisiyle büyüleyici köyleri ziyaret edin ve Vernazza, Monterosso, Manarola ve Riomaggiore’nin dar patikalarında yürüyün.

Açıklama:

Bir gününüzü büyüleyici Cinque Terre bölgesini tanıyarak geçirin. Deniz ve kara arasında asılı duran, dik uçurumlardan sarkıyormuş gibi görünen, üzüm bağları ve tepeler ile çevrili toplam 5 köyü ziyaret edeceksiniz.

Manarola’nın küçük köyüne vardığınızda burayı keşfetmek için vaktiniz olacak, sonra Riomaggiore’ye giden trene atlayıp, hayran olacağınız büyüleyici bir kasabada duracaksınız.

Monterosso’da bir tekne gezisine çıkın. Gemideyken Path of Love’ı göreceksiniz; uçurum kıyısı boyunca ilerleyen bu güzel patika, Manarola’dan Riomaggiore’ye uzanır.

Monterosso büyüleyici plajları ve bereketli bitki örtüsü ile “Cinque Terre’nin incisi” olarak kabul edilen eski bir balıkçı köyüdür. Kristal berraklığındaki denizde yüzmek ve hafif bir geleneksel öğle yemeğinin tadını çıkarmak için bir fırsatınız olacak.

Vernazza’ya devam edecek ve bu köyün dar patikalarını (carruggi), dik merdivenlerini ve girift yerleşimini deneyimleyeceksiniz. Ardından tur, otobüsün sizi Floransa’ya geri götürmek için bekliyor olacağı La Spezia’ya doğru devam edecektir.

Dahil Olanlar:

• Tren ve tekne biletleri
• Öğle yemeği (bu seçenek rezervasyonunuzda varsa)

Aklınızda Bulunsun:

• Tur 07:00’da başlar ve 20:00-20:30 saatleri arasında biter
• Lütfen kalkıştan 15 dakika önce buluşma noktasında olun.

Aktivite Özellikleri:

Dünyanın en büyüleyici manzaralarından birini keşfedin

Manarola’ya bir tren yolculuğunun keyfini çıkarın

Vernazza’nın dar sokaklarını ve dik merdivenlerini keşfedin

Eski bir balıkçı köyü olan Monterosso’nun güzel plajlarını görün.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *