24/7 İletişim +905437872917
Divan Yolu Rehberli Tur

Divan Yolu Rehberli Tur

Aktivite Özellikleri
  • Ünlü Divan Yolu boyunca yürüyün ve emanetler bir kolaj geçmiş uygarlıklardan kalan keşfetmek
  • Divan Yolu geçmişi hakkında bilgi edinin
  • Konstantin’in Sütunu, Osmanlı Sultanlarının Mozolesi ve Çemberlitaş görün
Genel Bakış
Divan Yolu Osmanlı, Roma ve Bizans dönemlerine ait tarihi ve mimari eserler bir çeşitlilik ile dağınık bir antik yol olduğunu. bir uzman İngilizce konuşan bir rehber önderliğinde bu kültürel açıdan zengin bölgeyi keşfedin.
Detaylar
Osmanlı İmparatorluğu döneminde, Divan Yolu Imperial Konseyi yoldu, ve Bizanslılar altında o Mese Caddesi, Via Ignatia ile bir araya geldi Golden Gate şehir merkezine giden ana bulvar, Roma yoldu .

İyi ezilmiş yol boyunca kendinizi yürümek ve bu yarım günlük yürüyüş Divan Yolu tarihi önemi hakkında bilgi edinin. bir uzman İngilizce konuşan bir rehber tarafından Led, kentin en önemli sitelerin bazılarını görmek.

İstanbul kendisi gibi, yol tarihsel etkiler ve stilleri bir yaşam kolaj olduğunu. Roma emanetler, Osmanlı anıt ve tüm birbirlerinden kısa bir alanda yoğunlaşmıştır Bizans kalıntıları görebilirsiniz.

Yürüyüş milion olarak bilinen uzun boylu mermer mili tarafından Divan Yolu ayının başında başlar. aşağı Devam ve Osmanlı sultanlarının ünlü türbeleri bkz. Karmaşık cami hayret. Görmek ve Roma forum hakkında duymak ve Çemberlitaş Bizans anıtları geçmektedir. Ayrıca Theodosius Arc d’ ‘Triumph kalıntılarını ziyaret edecek.

Dahil Olanlar
  • İngilizce konuşan rehber
  • Giriş bedeli
  • Ulaşım
Dahil Olmayanlar
  • İkramlar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *