24/7 İletişim +905437872917
Dubai: 75 veya 90 Dakikalık Rehberli Gezi Turu

Dubai: 75 veya 90 Dakikalık Rehberli Gezi Turu

Genel Bakış

Açık denizlere doğru yola çıkın ve Dubai’yi heyecan verici bir sürat teknesi turuyla gezin. Bu olağanüstü şehrin siluetini çok özel bir perspektiften izlerken Burç El Arap, Atlantis Hotel ve Palm Cumeyra gibi şehri simgeleyen manzaraları da görün.

Sizi Basra Körfezi’nde Dubai’yi denizden göreceğiniz bir gezi turuna çıkaran bu 75 veya 90 dakikalık tur Dubai’nin ışıl ışıl marinasından hareket eder.

Önünüzde manşetleri süsleyen ve çölün birkaç onyılda çehresini değiştirmiş olan binalar uzanacak. Palm Cumeyra’nın olağanüstü yerleşim yerlerini görecek, Atlantis Hotel’in önünden geçecek, gerçek bir Dubai ikonu olan 7 yıldızlı Burç El Arap’ı hayranlıkla izleyeceksiniz.

75 veya 90 dakikalık bu yolculukta, suda yüksek hızda yol alabilen bir sürat teknesiyle gezinti yapacaksınız. Görkemli yalıların olduğu ve en yeni binaların bulutlara doğru yükseldiği yerlerden geçerken aracın sürücüsü fotoğraf çekmeniz için yavaşlayacak.

Dahil Olanlar

  • Can yeleği
  • Şişe su
  • Mekanlarla ilgili açıklama

Dahil Olmayanlar

  • Turun başlangıç noktasına ulaşım

Buluşma noktası

Spinneys Supermarket’in karşısı ve Reem Al Bawadi Restoran’ın yanından Dubai Marina Yürüyüşü

Aklınızda Bulunsun

• Çocuk bileti yalnızca 12 yaş altı çocuklar için geçerlidir.
• Güvenlik nedeniyle, 15 kilodan hafif çocuklar ve hamile kadınlar tekneye alınamamaktadır.

Bütün turlar gemi yolculuğu zamanında mevcut olan hava koşullarına bağlıdır. Olumsuz hava koşulları veya dalgalı deniz durumunda en kısa zamanda bilgilendirilecek olup rezervasyonunuza dair olası değişiklikler hakkında bilgi verilecektir. Hava koşullarına dair kararlar operatörünüzün temyiz kudretine tabidir.

Aktivite Özellikleri

  • Dubai’nin muhteşem manzaralarını sürat teknesinden izleyin
  • Burç El Arap, Palm Cumeyra ve Atlantis Hotel’i suyun üzerinden görün
  • Şehrin siluetine yeni eklenen görkemli binaların önünden geçin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *