24/7 İletişim +905437872917
Dubai Gece Turu: İsteğe Bağlı Burç Halife Bileti ile

Dubai Gece Turu: İsteğe Bağlı Burç Halife Bileti ile

Genel Bakış:

Bu 4 saatlik turda, Dubai’nin gece vakti öne çıkan bölgelerini keşfedin. Burç Halife, Dubai Çeşmesi, Dubai Marinası gibi şehrin başlıca ilgi çeken bölgelerini görün. Turun sonunda göreceğiniz Burç Halife’nin fantastik manzarasının tadını çıkarın.

Açıklama:

Dubai’nin eşsiz atmosferini gece vakti deneyimleyin. Rahatlatıcı bir panoramik şehir turunun tadını çıkarın ve siyah gökyüzü altında ışıldayan Dubai’nin ünlü anıtlarının sihrini keşfedin.

Gün geceye döndüğünde Dubai’nin nasıl parladığını görün ve bu güneş batımının ayrı bir büyüye sahip olduğu güzel şehirde yapılan bir gece turunda yolculuk yapın. Bu 4 saatlik tur boyunca şehir, tarihi ve görülmeye değer yerleri hakkında ilginç bilgiler edinin.

Dubai Marinası’nı, Burj Al Arab’ı, Palmiye Adaları’nı, Burç Halife’yi ve Şehir Merkezi Bulvarı’nı görün. Küçük Venedik olarak da bilinen Madinat Jumeriah’taki iş merkezinde kısa bir mola verin.

Önemli diğer bir nokta ise her yarım saatte bir Arap müzikleri eşliğindeki fantastik su görünümleriyle hayranlık uyandıran Dubai Çeşmesi’dir. Dünyanın en yüksek binası Burç Halife’nin görkemli panoramik manzarasının tadını çıkarmadan önce Gökdelen Şehir’de yapacağınız turda 79 tane Jumeirah Göl Kulesi’ni hayranlıkla izleyebilirsiniz.

Dahil Olanlar:

• Burç Halife biletleri — bu seçeneği seçtiğinizde
• Su
• Dubai’deki otellerden araçla alınma ve otellere araçla bırakılma

Dahil Olmayanlar:

• Bahşişler

Aklınızda Bulunsun:

Bu teklifin rezervasyon için uygunluğu hakkındaki bilgiyi 24 saat içinde alabilirsiniz.

Aktivite Özellikleri:

Dubai’yi gece keşfedin ve özel bir atmosferde harika bir şekilde aydınlatılmış şehir binalarını hayranlıkla izleyin

Arap müzikleri eşliğinde harika su görünümlerine bürünen Dubai Çeşmesine hayran kalın

Dünyanın en yüksek binasının gözlem platformundan Dubai’nin panoramik manzarasını deneyimleyin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *