24/7 İletişim +905437872917
Dubai'den Tam Gün Abu Dabi Turu

Dubai’den Tam Gün Abu Dabi Turu

Genel Bakış:

Dubai’den yapılan bu 7 saatlik tur ile BAE’nin başkentini keşfedin. Emirates Palace Hotel, Corniche, Şeyh Zayed Camii, Heritage Village ve daha nicelerini gezmeden önce Şeyh Zayed Yolu’ndan geçip Dubai’deki gökdelenlerin bazılarını göreceksiniz.

Açıklama:

Dubai’den yapılan bu 7 saatlik Abu Dabi turu ile Emirlikler’de hayatın nasıl sürdüğüne dair etkileyici bilgiler edinin. Manzaralı Şeyh Zayed Yolu’ndan BAE’nin başkentine yolculuk ederken Dubai’nin etkileyici gökdelenlerinin panoramik manzaralarını izleyin.

Abu Dabi’ye vardığınızda şehrin en canlı yerlerinden biri olan, kumlu plajları ile ünlü Corniche’yi gezin. Şehrin petrol rezervleri keşfedilmeden önce insanların nasıl yaşadıklarını detaylarıyla gösteren Heritage Village da dahil olmak üzere, Abu Dabi’nin kültürel zenginliğini anlatan köyleri ve müzeleri keşfedin.

Gösterişli Emirates Pace Hotel’in önünden geçip Birleşik Arap Emirlikleri’nin en büyük, dünyanın ise sekizinci büyük camisi olan Şeyh Zayed Camii’ne gidin. Adını BAE’nin kurucusu ve ilk devlet başkanı olan Şeyh Zayed bin Sultan Al Nahayan’dan alan cami, resmi olarak 2007 yılında, Ramazan ayında açılmıştır.

Ferrrari World tema parkı ve F1 yarış pistine ev sahipliği yapan ve şehrin gelecek vizyonlarına dair fikir veren Yas Adası’nda isteğe bağlı bir tura da çıkabilirsiniz.

Dahil Olanlar:

• Müze giriş ücretleri
• Cami ziyareti
• Öğle yemeği

Aklınızda Bulunsun:

Cami için uygun kıyafet zorunludur. Kadınlar kollarını, bacaklarını ve saçlarını örtmek zorundadır. Erkekler uzun pantolon giymelidir (şort ile girilemez). Geleneksel kıyafetler camide sağlanabilir

Program, dini dönemler veya diğer durumlara bağlı olarak değişebilir ve dolayısıyla bazı aktiviteler gerçekleştirilemeyebilir.

Aktivite Özellikleri:

Dünyanın sekizinci büyük camisi olan Şeyh Zayed Camii’ni ziyaret edin

Abu Dabi’nin Emirates Palace Hotel gibi ilgi çeken lüks yerlerini görün

Heritage Village’ı keşfedin

Abu Dabi Corniche’yi gezin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *