24/7 İletişim +905437872917
Dünya Ticaret Merkezi Kahramanları Turu

Dünya Ticaret Merkezi Kahramanları Turu

Genel Bakış

New York City’nin İkiz Kuleler’inin dünya finans piyasasında nasıl gücün ve zenginliğin sembolü haline geldiğini ve 9/11/2001’de trajediye kurban gidenleri keşfedin. Bu uğursuz günde yaşamlarını riske eden ve canlarını feda eden kahramanları tanıyın.

Olayların kaynağına doğru “Mahrem Bir Seyahate” çıkın ve 9/11/2001’i; bir trajediyle yaşamları sonsuza kadar değişen kahramanların gözlerinden izleyin.

İkiz Kuleler’in dünya finans piyasasında nasıl şahlanan zenginliğin sembolü ve gücü haline geldiğini ve 9/11/2001’de trajediye kurban gidenleri keşfedin. Sizi, saldırı sonrasında trajik bir şekilde yaşamlarını riske eden ve canlarını feda eden cesur kahramanların gözünden, olayların kaynağına doğru mahrem bir yolculuğa çıkaracağız. Uçuş mürettebatının, itfaiyecilerin, ailelerin ve olaylardan etkilenen diğer insanların, içinizi ısıtan ve yürek burkan hikayelerini dinleyin.

Dünya Ticaret Merkezi’nin kökenlerini keşfedin: güçlü Rockefeller ailesinin vizyon ve finansmanı. Rick Rescorla, Willie Rodriguez ve Pat Tillman gibi o gün ortaya çıkan kahramanları tanıyın ve yaşamlarının, onları 9/11 sınavına ve sonrasında kaotik savaşlara nasıl hazırladığını öğrenin. Dünya Ticaret Merkezi alanının geleceğiyle ilgili planları ve bu kahramanların fedakarlıklarının nasıl hatırlanacağını öğrenin.

Dahil Olanlar

  • Profesyonel rehber

Dahil Olmayanlar

  • Bahşişler

Buluşma noktası

Tur, Vesey ile Fulton Caddeleri arasındaki 209 Broadway adresi üzerinde bulunan St. Paul Şapeli’nin dışındaki girişten yola çıkar.

Aklınızda Bulunsun

Tur rotası, inşaat alanındaki değişimlere göre periyodik olarak değişir.

Özel isteğe göre, özel tur fiyatlandırması üzerinden çok dilli rehberler mevcuttur.

Aktivite Özellikleri

  • 9/11’in akıbetine ve trajedinin içine doğru 2 saatlik bir yolculuğa çıkın
  • Bu uğursuz günde gerçekleşen, insanı yerine çivileyen olayları dinleyin
  • Kahramanca cesaret ve fedakarlık yüklü hikayeleri öğrenin
  • Mucizevi bir şekilde saldırıdan kurtulan küçük St. Paul Şapeli’ni görün
  • Hareketli Onbir Gözyaşı Anıtı’na saygılarınızı sunun
  • Olaylar sırasında Acil Tıbbi İstasyon haline gelmiş olan Essex World Şarküteri’ye uğrayın

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *