24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh: Kraliyet Yat Britannia Bilet & Ses Kılavuzu

Kraliçenin eski yüzen kraliyet ikametgahı olan The Royal Yacht Britannia’ya adım atarken kraliyet ayak izlerini takip edin. Devlet Dairelerinden Mürettebatın Mahallesine kadar, sesli rehberli turda geminin 5 destelerini keşfedin.

Edinburgh: Kraliyet Yat Britannia Bilet & Ses Kılavuzu

Öne çıkanlar
  • İngiliz Kraliyet ailesinin özel ve kamu hayatımızın içine büyüleyici anlayışlar kazanmak
  • Onu tanıyanlar tüm kadar özel Britannia, Kraliçe’nin yüzen sarayı, yapılan keşfetmek
  • 5 katlı Explore The Royal Apartments, Devlet Yemek Odası ziyaret, ve daha fazlası
Tam açıklama
40 yıllık hizmet süresi boyunca, The Royal Yacht Britannia, İngiliz Kraliyet Ailesi’nin bin resmi ziyaretinde bir milyon mil yol kat etti. Bu en iyi Britanya cazibe merkezini gezmek için biletinizi ayırtın.

Şimdi Edinburgh’un tarihi Leith limanı ile boğulmuş olan Britannia, 5 yıldızlı büyüleyici bir ziyaretçi çekiciliğidir. Ücretsiz bir el cihazı turu (30 dilde mevcuttur) ziyaretçileri 5 katına yavaş bir hızda götürür ve İngiliz Kraliyet Ailesi’nin kamusal ve özel yaşamlarına nadir bir bakış sağlar.

Turun öne çıkan özellikleri arasında muhteşem Devlet Daireleri ve Kraliyet Yatak Odaları, dinlendirici Sun Lounge, Sick Bay ve Çamaşırhanede güvertelerin altında bir yaşam ve ışıltılı Makine Odası sayılabilir.

Orijinal Royal Galley’de hazırlanan lezzetli kekler, çörekler, çorbalar ve sandviçler içeren Royal Deck Tea Room’da muhteşem sahil manzarasının ve garson servisinin tadını çıkarın.

Görünümdeki öğelerin çoğu orijinal ve nazikçe Kraliyet Koleksiyonu’ndan temin edilmiştir. Güzergah boyunca asansör ve rampalarla tamamen erişilebilir.

Neler dahil?
  • Britannia’nın 5 güvertesinde ücretsiz ses ahizesi turu (30 dilde mevcuttur)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *