24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh Yürüyüş Turu

İskoçya, Edinburgh başkentinin etrafında gezinen bu fantastik özel ve tamamen kişisel destekli yürüyüş turuna katılın. Şehri büyük turistik yerlerden, yalnızca yerlilerin bildiği gizli sırlara kadar mükemmel kılan insanlar ve yerler hakkında bilgi edinin.

Edinburgh Yürüyüş Turu

Öne çıkanlar
  • Royal Mile’ı Deneyim
  • Scott Anıtı, Holyrood Evi, İskoç Parlamentosu ve daha birçok ünlü sitelerini ziyaret edin.
  • Sokakları ve sokakları turistlerden uzak tutun
  • Arthur’s Seat’un üst kısmından harika fotoğrafı alın (isterseniz!)
Tam açıklama
Otelinizden topladıktan sonra, Edinburgh’un sunabileceği tüm büyük turistik mekanları ve keşfedilmeyi bekleyen diğer birçok gizli mücevheri görürsünüz. Ünlü Royal Mile’den yola çıkarak, rehberiniz rüzgâr sokaklara, tepelerden dolaşım yerlerine, klonlanmış koyunlara ve hatta Harry Potter’ın doğum yerlerine götürecektir.

Scott Anıtı, Edinburgh Kalesi, Holyrood Evi (Kraliçe Sarayı), Calton Tepesi, müzeler ve galeri gibi turistik mekanlara yakın olursunuz. Gerçi hepsi glamour değil; cadı yakma sitelerini ziyaret edip ünlü meşalat tokuşcularıyla ilgili herşeyi öğreneceksiniz.

Öğle saatlerinde bir şeyler içmek veya bir lokma yemek için mükemmel bir eski pub veya restoran bulabilirsiniz, günün sonunda sizi yorgun bacaklarla otele geri götürürsünüz, ancak bir anı dolu bir kamera.

Neler dahil?
  • Profesyonel ve ilham veren yerel rehber tarafından Özel Rehber Tur
Hariç olanlar
  • İkramlar veya giriş biletleri

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *