24/7 İletişim +905437872917

Edinburgh’dan West Highland Lochs, Dağlar ve Kaleler Turu

biz güzel yaylaları ile büyüleyici bir maceraya götürecek kadar her şeyi İskoç bir tat keyfini çıkarın. doğal göller, etkileyici dağlar ve tarihi kaleler yaşayın.

Edinburgh’dan West Highland Lochs, Dağlar ve Kaleler Turu

Öne çıkanlar
  • Inveraray pitoresk ve tipik İskoç İlçesi Ziyaret
  • Awe ve Fyne gibi çarpıcı göllerini görün
  • Inveraray Castle kalıntıları keşfetmek
  • “Dinleme ve müteşekkir olun” Seyahat rota
Tam açıklama
Edinburgh biz (kült filmi ‘Monty Python and the Holy Grail’ özellikli) muhteşem Doune Kalesi bir ziyaret tarihi geçen ve volkanik kaya üzerine yüksek Stirling Castle, heybetli ve üzerinde, batı yolculuk. Oradan öğle ve çevredeki manzaranın güzel görünümleri için yakındaki durdurma, güzel Loch Lubnaig geçmiş ve yukarı etkileyici Glen Ogle aracılığıyla, Highlands götürmek.Öğle yemeğinden sonra biz güzel Loch Awe içine çıkık, İskoçya, Kilchurn Kalesi en çok fotoğraflanan kalelerinden birini görmek için durdurma, Highlands içine daha fazla sürücü ve şaşırtıcı çevreleyen dağların çerçeveli. Sonra Fyne kıyısında, Inveraray, 18. yüzyılın ortalarında inşa edilmiş bir şirin küçük bir kasaba öyle. Kasaba keşfetmek ve bazı Yaylası hediyelik eşya almak ya da Loch Fyne bakan büyük, güzel bahçelerin içinde yer almaktadır Argyll, Clan Campbell şefi, Duke tarihi ev (Ekim yalnızca Nisan) Inveraray Castle isteğe bağlı ziyarette .

Biz şimdi istirahat üstüne yakın kısa bir duraklama, Arrochar Alpler, dağların cazip aralığında sürüş, bizim homeward yolculuk başlar ve Geçiş müteşekkir olun. Bir süre sonra biz Edinburgh dönmeden önce Luss güzel lochside köyünde durdurmak Loch Lomond, büyüleyici ulaştığınız.

* Inveraray Castle açık Nisan-Ekim, alternatifler sundu Kasım-Mart

Neler dahil?
  • Bir, deneyimli, samimi ve bilgili şoför ve rehber ile Tur
Hariç olanlar
  • Yemekler ve (Doune Castle & Inveraray Castle yani ziyaretçi cazibe giriş ücretleri) opsiyonel donanımlar.
Kimler için uygun değil
  • 5 yaşın altındaki çocuklar

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *