24/7 İletişim +905437872917
Efes Harabeleri Tam Gün Turu

Eski Efes Harabeleri Tam Gün Turu

Aktivite Özellikleri
 • Efes Antik kalıntılar arasında heyecan verici bir yolculuğa çıkıyorlar ve bu büyülü şehrin tarihi ihtişamını gözlemlemek
 • St. John Bazilikası yakın site ve Efes hayatının son yıllarını geçirdiği Meryem tanınmış dinlenme yeri ziyaret
Genel Bakış
Efes tarihi bir ziyaret atılmak antik dünyanın ticaret merkezi ve Türkiye‘ye herhangi bir ziyaret bir vurgulamak kez. Kentin antik zenginlik tanrıçası Artemis adanmış görkemli mimari programını destekledi.
Detaylar
Efes keşfetmek tam gün zevk – antik dünyanın ticaret merkezi ve Türkiye’ye herhangi bir ziyaret için bir vurgulamak kez. Kentin büyük zenginlik tanrıçası Artemis adanmış görkemli mimari programını destekledi. Onun muazzam tapınak Üçüncü yüzyıl M.Ö., en son formda, birkaç kez ve kaynaklandığı yeniden kuruldu

Ayrıca Celsus Kütüphanesi yanı sıra bir tiyatro, jimnastik salonu, agora, hamam, dahil antik kalıntıları Marvel. Aziz John İsa‘nın ölümünden sonra Meryem Ana‘yı Efes‘e getirdiği ve o Bulbuldagi (Mt. Koressos) onun için inşa edilmiş küçük bir evde onu son günlerini geçirdiği kaydedildi. tekrar bakıma muhtaç hale düştü önce geri Birinci Yüzyıl MS ve bina tarihi temelleri Bizans döneminde restore edildi. Bu ev şimdi Vatikan‘ın resmi yaptırım aldı ve Hıristiyanlar 15 Ağustos bir anma töreni, Varsayım Bayramı, her yıl görüyoruz. Bu hem Hıristiyanlar ve Müslümanlar için hac popüler bir yerdir.

Virgin ile evin derneği Virgin yaşamış ve ölmüştür hangi Efes durum ve bir evin görünümünü tam bir tanımını veren bir Alman rahibe Katarina Emmerich, vizyonları aşağıdaki sadece 19. yüzyıl kalmadır. 1891 yılında, onun hesabına dayanarak, Smyrna (İzmir) Lazarists Bulbuldagi güney -sitesinden keşfedilen besbelli bir manastıra ait olan ve şimdi Virgin evi olarak saygı küçük bir kilise kalıntıları.

Birçok önemli antik siteleri, Efes en popüler ve en ünlü olanıdır. dikkatle kazılan kalıntıları birçok dönümlük kent antik ihtişam eşsiz bir dinlenme sunuyoruz. Kesinlikle çok uygarlığa Anadolu’daki en önemli kent için bir şehrin büyüleyici kalıntıları hayret bir tam gün ihtiyacınız olacak.

Dahil Olanlar
 • Yaklaşık olarak Kuşadası veya Selçuk Pick up transferi. 08:30
 • Kılavuzlu Efes turu
 • Güzergahta bahsedilen tüm giriş ücretleri
 • Bir tamamen klimalı, sigara içilmeyen antrenör Ulaşım
 • Mesleki İngilizce konuşan tur rehberi
 • Yaklaşık otelinize dönün transferi. 03:30
Dahil Olmayanlar
 • Yiyecek ve içecekler
Yer ayır

Başlangıç fiyatı$64kişi başı

Sözümüz
 • Hızlı rezervasyon
 • En iyi fiyat garantisi
Değerlendirme

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *