24/7 İletişim +905437872917

Eski Sivas Fotoğrafları Sergisi Açıldı

SİVAS’ta Hayat Ağacı Dergisi tarafından kentin eski siyah- beyaz fotoğraflarından oluşan sergi açıldı. Atatürk’ün 1937 yılındaki son ziyaretinden kareler de sergide yer aldı.

Sivas Valiliği ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün katkılarıyla Hayat Ağacı Dergisi tarafından “Yıllanmış fotoğrafların kılavuzluğunda siyah beyaz Sivas gezintisi” konulu sergi düzenlendi. Şemsi Sivas-i İl Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen serginin açılışına Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü ile protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Açılışta konuşan İl Kültür ve Turizm Müdürü Kadir Pürlü bu sergiyi hazırlayan Hayat Ağacı Dergisi’ne teşekkür etti. Sergide geçmişten bugüne Sivas’a genel bir bakış, şehrin doğal ve tarihi güzelliklerini anlatan fotoğraflar yer aldı. Sergide en çok ilgi gören fotoğraf Atatürk’ün 13 Kasım 1937 tarihinde Sivas’a yaptığı son ziyaret adlı fotoğraf oldu. Sergi 7 gün boyunca ziyaretçilere açık olacak.

FOTOĞRAFLI

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *