24/7 İletişim +905437872917
Floransa'dan 2015 Milano Fuarı'na Tam Günlük Tur

Floransa’dan 2015 Milano Fuarı’na Tam Günlük Tur

Genel Bakış

2015 Milano Fuarı’nda gıda geleceğini irdeleyin ve küresel gıda üretiminin hikayesini öğrenin.Floransa’dan başlayan 10 saatlik günübirlik geziye, Milano Fiera’ya hızlı tren bileti ile gıda tarihi ve kültürü hakkındaki yenilikçi sergilere giriş dahildir.

2015 Milano Fuarı’nda tüm dünyadaki gıda üretimi ve beslenmenin asıl hikayesinin içine dalın.

Floransa’daki Santa Maria Novella Tren İstasyonu’ndan 09.25 yüksek hızlı treni ile yola çıkın. Bir tur görevlisi, tüm seyahat belgeleri ile fuara giriş biletlerinizi sağlamak üzere kalkış noktasında olacak. Ardından, Milano Fiera’ya 2 saatlik doğrudan yolculuk sırasında dinlenin ve saat 17.13’teki dönüş treninize kadar tüm gününüzü keşfetmekle geçirin.

Bu seneki fuar, gıda güvenliği, beslenmenin geleceği, saklama metotları ve daha birçok hayati hususta konulu yönlendirmeler yapmak suretiyle “Gezegeni Beslemek, Hayat için Enerji” konusunu irdeleyecek.

Dahil Olanlar

  • Floransa çıkışlı gidiş dönüş tren biletleri
  • Casa İtalo’dan kalkış öncesinde destek
  • 2015 Fuarı’na giriş biletleri

Buluşma noktası

Floransa Santa Maria Novello Tren İstasyonu içerisindeki Casa İtalo’daki toplanma noktasına gelin.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *