24/7 İletişim +905437872917
Gece Yürüyüş Turuyla Roma'nın Işıkları

Gece Yürüyüş Turuyla Roma’nın Işıkları

Genel Bakış

2.5 saatlik akşam yürüyüşüyle Roma’nın ışıklarını, Campo di Fiori, Pantheon, Piazza Navona, Piazza di Spagna ve Fontana di Trevi’nin yanı sıra tüm ana meydanlarının gece ışıklandırmasını görün ve turunuzu leziz bir İtalyan dondurması ile sonlandırın.

Roma’nın sihirli ışıklarını 2.5 saatlik yürüyüş turuyla tecrübe edin ve ışıklar yandığında şehrin gece aktivitelerine uyanışına şahit olun.

İş günü sona erdiğinde, Romalılar efsaneleri olan “La Dolce Vita” (Tatlı Hayat)’ı oynamak ve eğlenmek için dışarı çıkarlar. Piazza della Repubblica’da onların kendi izlerini takip ederek tarihi kent merkezinin tüm büyük anıtlarından geçin.

Her biri günbatımından sonra yanan gizli meydanları, çeşmeleri ve kiliseleri, dar sokaklarda dolaşarak keşfedin. Akılda kalıcı birçok sahne sırasında, önceden çayır olan ve “Çiçek Tarlası” diye tercüme edilen dikdörtgen meydan Campo di Fiori’yi göreceksiniz. Romalılar “çorba kasesi” (TERRINA) çeşmesinde toplanırlar.

Roma’ya bir gün geri dönüşünüzü sağlamak için Barok Trevi Çeşmesi’ne bir bozuk para attığınızdan emin olun. Şair Keats’ın önceden yaşadığı Piazza Navona’nın atmosferini içinize çekin ve İspanyol Merdivenlerine hayran kalın! Sonrasında lezzetli bir İtalyan gelato (dondurma) ile gece için Romalı olmayı sonlandırın.

Dahil Olanlar

  • İngilizce konuşan rehber
  • Ücretsiz dondurma

Dahil Olmayanlar

  • Otel’den araçla alıp-bırakma

Buluşma noktası

Rehberinizle Santa Maria degli Angeli Kilisesi’nde buluşun Metroyla ulaşım: Repubblica Station’a A Hattıyla (Red Line) gidin ve Church of Santa Maria degli Angeli’nin sokağına girin Otobüsle Ulaşım: Piazza della Repubblica’ya herhangi bir otobüse binin (64, 40, 86, 38 etc.)

Aklınızda Bulunsun

• Lütfen rahat ayakkabılar giyin
• 0-5 yaş arası çocuklara gezi ücretsizdir.

Aktivite Özellikleri

  • Büyüleyici akşam ışıkları altında Roma manzaralarını görün
  • Gizli çeşmeleri ve meydanları keşfetmek için dar sokaklarda yürüyün
  • Trevi Çeşmesi’ne bir bozuk para atın
  • Pantheon, Piazza Navona, İspanyol Merdivenleri ve daha fazlasından geçin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *