24/7 İletişim +905437872917
göksu parkı

Göksu Parkı Tanıtımı

Ankara’nın en büyük parkları arasındaki Göksu Parkı, hem şehirdeki halkın hem de turistlerin sürekli ziyaret ettiği noktalardan biridir.

Göksu Parkı Tanıtımı

Eryaman Göksu Parkı, içerisindeki restoran, kafe ve piknik yerleriyle haftanın her günü yoğun bir ilgi görmektedir. Parkta yürüyüş ve koşu yolu olduğu için sabah sporu yapanların da ilk tercih ettiği yerlerdendir.

Göksu Parkı, 2003 yılında yapılmaya başlanmış ve 100 günden kısa bir sürede tamamlanıp hizmet vermeye başlamıştır. Parkın toplam alanı 508.000 metrekaredir. Bu alanın 127.189 metrekaresinde sadece gölet vardır. Ankara’daki zamanlarınızda bolca eğleneceğiniz ve keyif alacağınız bir yolculuk olabilir Göksu Parkı.

Yeşillikler arasında piknik yaparken fotoğraf makinenizle geçirdiğiniz zamanları fotoğraflayabilme imkanınız da bulunuyor. Her yaşa hitap eden Göksu Parkı minikler için de çok keyifli bir gezi olacak.

Ankara’nın eğlenceli parklarından biri de Ulus Gençlik Parkı’dır.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *