24/7 İletişim +905437872917

Gözaltlarınıza nazik davranın!

Gözaltı morlukları için kullanılan kozmetik ürünler piyasada satılıyor ama biliyor musunuz çoğu geçici çözümler sunuyor.

Sözcü’de yer alan habere göre bitkisel yollarla daha kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Gözaltı morluklarına salatalık, patates halkaları ve çay kompreslerinin iyi geldiğini biliyoruz. Bu malzemeleri poşetle değil taze olarak ve buzdolabında soğutarak uygulayın. K ve C vitamini içeren göz çevresi kremleri kullanın.

Bitkisel çözümler;
-Papatya çayı ya da lavanta çayını soğutun. İki parça pamuğu çaya batırıp elinizle sıkın. Göz kapaklarınıza uygulayın. Ayrıca muhakkak 25 yaşından itibaren göz çevresi için kremi kullanmaya başlayın.

-Avokado ve Buğday yağı da gözaltı morluklarına çok iyi gelen çözümlerden biri. İki yağı birbirine karıştırın ve dıştan içe doğru hareketlerle ve çok nazik bir şekilde göz çevresine sürün.

-Elmayı rendeleyip suyunu sıkın. İçerisine bir tatlı kaşığı Türk kahvesi koyup gazlı bezin arasına yerleştirip sorunlu bölgelere uygulayın. Bu uygulamayı haftada üç gün tekrarlayın.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *