24/7 İletişim +905437872917
Günlük Tur:Lizbon'dan Fátima, Óbidos ve Atlantik Kıyısı

Günlük Tur:Lizbon’dan Fátima, Óbidos ve Atlantik Kıyısı

Genel Bakış

Bu tam günlük tur sizi, 8 kişilik lüks bir minibüsle Lizbon’dan Óbidos, Nazaré, Batalha ve Fátima’ya götürecek. Portekiz kırsalında bir seyahatle Batalha Manastırı ve ünlü Fatima Tapınağı’nı ziyaret edeceksiniz.Lisbon’dan Atlantik Kıyısı’na, romantik köy Óbidos’u ziyaret edin ve önemli kutsal hac mekanı Fátima’yı görün. Bu seyahat sizi Portekiz kırsalının sıralanan tepelerine ve kıyılarına götürecek.Óbidos’a seyahat ederken, uzman rehberinizin açıklamalarını dinleyin. Bu romantik köye aşık olacak, kalenin ve surların da içerisinde olduğu ortaçağ mimarisine hayran kalacaksınız.Atlantik kıyısı boyunca seyahat ederken, Foz do Arelho ve São Martinho do Porto’nun renkli köylerinden geçerken okyanus meltemlerini hissedin. Balıkçı kasabası Nazaré’de öğle yemeği için durun ve Nazaré Kayalıkları’nın tepesinden manzaraları seyredin.Sonra, bir UNESCO Dünya Mirası olan, çarpıcı 14. yüzyıl Batalha Manastırı’nı keşfedeceksiniz. Batı cephesindeki güzel gotik pencereleri görecek ve içerisinde Visitation, Adoration of the Magi, Flight into Egypt ve Resurrection’ı tasvir eden vitray sanatına hayran kalacaksınız. Founder’s Chapel ve Cloisters’i ziyaret edebilecek ve bitmemiş şapelleri de görebileceksiniz.Sonunda, Fátima Tapınağı’nı ziyaret ettiğinizde, yaşamı dindar bir hacı olarak deneyimleyeceksiniz. Burası Hıristiyanlığın en önemli yerleşimlerinden biri ve her yıl yaklaşık olarak 5 milyon ziyaretçi kabul ediyor. Virgin Mary’nin 3 yerel çocuğa yaptığı ziyaretleri gösteren vitray sanatını, Our Lady of Fatima heykelini ve daha fazlasını deneyimleyeceksiniz.

Dahil Olanlar

  • Klimalı lüks bir minibüsle ulaşım (8 kişilik)
  • Uzman rehber
  • Katılımcı başına bir küçük çikolata fincanında Ginja likörü
  • Her durakta çevreyi keşfedebilmek için serbest zaman

Dahil Olmayanlar

  • Atraksiyonlar için giriş ücretleri
  • Öğle yemeği
  • Bahşişler

Aklınızda Bulunsun

Turun varsayılan dili İngilizcedir fakat sunulan seçenekler arasından ilave bir dil seçebilirsiniz. Bu durumda tur İngilizce VE seçtiğiniz dilde olacak.

Aktivite Özellikleri

  • Bir UNESCO Dünya Mirası olan Batalha Manastırı’ndaki vitray sanatına hayran kalın
  • Çikolatadan bir fincan içinde Óbidos’un en popüler içkisi Ginja likörünü deneyin
  • Dünyaca ünlü Fátima Tapınağı’nı ziyaret edin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *